Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Uporabniški avatar
 zz topka
#360346
Evo, Tonek, sem ti odprla novo temo....in zdej moraš napisat mal poročila :--
Seveda ti moram tudi čestitat za 3. mesto v kategoriji ta mladih. :clap: :clap: :clap:
Bi pa vprašala, če smem,.... Bregar in Alič sta mi nekam na nepravem mestu v skupni razvrstitvi razporejena :oops: :oops: :oops: Kej sta se zgubila :?:
Al sta mejla ročno zategnejeno? 8) :lol:
REZULTATI: https://prijavim.se/uploads/2354_result.pdf
Čestitke vsem! :laola
 TONEK
#360357
Kako si ti neučakana gospa. Po mojem danes niti na tvoj'ga nisi šla :x
So tekmovalci, ki imajo razlog, da bi kaj napisali, pa se raje držijo v ozadju, mene pa teraš, da bom na stara leta še kak pisec ratal..., pa tudi nič konkretnega nimam.
Ja, že vremenska napoved je bila zame kar ugodna (dež) :D in prvi dve tretjini tekme je bil pravi balzam. V času, ko je bil Timotej že v cilju, pa je oni zgoraj začel malce pretiravati. Deroča voda, stoječa voda, voda v žepu, voda v čevljih, pa še Tone na zadnji okrepčevalnici mi jo je ponujal... :mrgreen: Verjamem pa , da bi bila njegova okrepčevalnica v vročem vremenu še kako dobrodošla, saj je tik za njo konkreten klanček, ki je bil žal prekratek, sicer bi bil tudi Peter ogrožen :--
Pod streho se preoblečem v suhe cunje, v rahlem pršenju odprem marelo in se podam proti hotelu. Ker nisem padel med tekmo, sem po njej. Rit sedaj ni samo mokra ampak tudi blatna. V hotelu sem se namestil v največji in najmehkejši fotelj, :lol: kjer sva z Metodom hitro ugotovila, da v teh koncih gostinci ne vejo, kaj je pasulj. Prijazna gospa se mi oddolži z makaroni.
Ker so bili organizator in žičničar slabo usklajeni, smo trićetrt ure po podelitvi greli štenge pred vstopom v kabino.
Ker organizator tekme tega foruma tako ali tako ne spremlja, si upam pristavit eno pikro zanj. :oops:
Tam kjer sta zgrešila Simon in Gašper, bi moral biti čez cesto trak, večja oznaka ali celo človek. Pri taki hitrosti, kot jo imata onadva, ju popolnoma razumem, da sta odbrzela naprej. Ni pa imel organizator jajc na licu mesta, da bi razčistil zadevo ampak je šele danes štel tekmo za regularno, ko so akterji že doma :argue:
Sicer se to mene ne tiče, ni mi pa vseeno. Meni so celo dali medaljo, čeprav sem prekoračil limit in bi se moral nahajat na listi neuvrščenih in me celo opremili z big fut nogavicami št. 46.
Tokrat na tekmi nisem bil najstarejši, saj je bil prisoten tudi Tone, je pa dobro, da sem na kritičnem mestu tekel tik za njim in ga opozoril, sicer bi šel po sledeh Simona in Gašperja.
Konec meseca pa vsi lepo vabljeni na Grinto.
 mikha
#360363
Kolikor sem doumel iz raznih zapisov, tekme ni razveljavil organizator, temvec je le AZS razveljavila in kasneje odločitev preklicala o veljavnosti DP-ja.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA