Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

#360438
Hm...tako teklo še ni z mene, to je nekako rdeča nit današnjega teka :lol:

Tekel/hodil sem prvič in videl, da tale Grintovec nima zaman kultnega statusa. Malo je težjih prireditev v normalnih dolžinah pri nas, če sploh katera.

Vsa čast pa Valentini! :clap: Saj se verjetno ni videlo :lol: ampak ob tvojem navijanju sem kar zletel proti sedlu. Res vrhunsko, da ti gredo kocine pokonci :cast1:

Ponavadi ne hodim dvakrat na isto dirko ampak tej se bom drugo leto težko odpovedal. Kdo ve, morda pa bo to res zadnja priložnost... :(
#360440
Bravo, zztopka! :clap:

Zdaj pa jaz ne vem, ali sem se že tako navadila na narečje, da ga skoraj ne opazim več, ali pa si se ti odločila, da prireditve, ki se ne dogajajo na Primorskem, pokomentiraš v bolj osrednjeslovenski govorici? :shock: :D
#360441
Ma, Špela, en bot si izjavla, da linkov do poročil ne klikaš in jih ne bereš....
Pole si jast privoščim mal več vipavščine :lol: . Ker me ti ne kontroliraš. :lol: :lol: :lol:
No, če je pa prireditev taka, bolj slovenska( bi se lahk reklo), pole pa se glih en pikič bolj potrudim mal več slovenščine vnest. Ker me ljudje ne zastopjo, če ne.... :lol:
#360443
zz topka napisal/-a:Ma, Špela, en bot si izjavla, da linkov do poročil ne klikaš in jih ne bereš....
Pole si jast privoščim mal več vipavščine :lol: . Ker me ti ne kontroliraš. :lol: :lol: :lol:
No, če je pa prireditev taka, bolj slovenska( bi se lahk reklo), pole pa se glih en pikič bolj potrudim mal več slovenščine vnest. Ker me ljudje ne zastopjo, če ne.... :lol:



To, ja, uživam v tvoji vipavščini!

(Pa na tvoja poročila klikam. :) )
#360444
spela* napisal/-a:To, ja, uživam v tvoji vipavščini!(Pa na tvoja poročila klikam. :) )

O, si pa štejem v čast to. Pole pa ne gejnam še pisat... ker glih zdej me mal mineva vse skupi. Sploh, kaj čem... na tekmi letos še nisem bla nobeni... razen tekmovalno netekmovalno na enih treh :shock: in vse skupi se ponavlja iz leta v leto in kar zmanjka vsega....ne veš več, kaj bi še napisal... :?: :?
Hehe, moram pa še to anekdoto omenit, k sem jo doživela na spustu s Kokrškega...
V glavnem, dež je padal, skale in kamni, korenine,... vse je bilo mokro... kar pomeni, da sem jast potencialni kandidat za na riti pristat. :lol: In zato sem šla z mojim dol lepo po polžje. Seveda so me vsi prehitevali. Nakar prideta za nama dva in eden drugemu pravi: " Ti, a si slišal, k je bla ena baba spodi pod Cojzovo, k se je drla ko blesava??? Ej, ni nehala niti, ko sem ji rekel, naj utihne...joj, kolk mi je šla na živce..."
In tako govori lepo čez mene. Jast sem najprej mislila, da on ve, da sem jast pred njim in da zato to kao za štos pravi svojemu prjatlu, pa sem se še jast nalašč pozezala na svoj račun: " Ja, ja, sem jast slišala in vidla eno cibo, k ni gejnala in ni gejnala...ma, ej, kaka kokoš.... 8) "
In on dalje, da le kdo upa poslušat tako kričanje, da sem mu šla na živce do amena in še naprej.... :lol:

Nakar meni pride, da pa on najbrž to čist resno.... in mu rečem: " Ej, ta baba sem jast!"
" A, vi ste bila ? " :shock:
"Ja, jast sem tista ciba, ja. Ma, veš kaj, Mogoče je eden, pa naj bo dva, k jim gre navijanje na živce. In kako naj jast zdaj vem, da si glih ti tisti? Zaradi enga pa res ne bom tiho ob poti, ko grejo stotine tekačev mimo mene in jim je to v vzpodbudo. Če mi jih 99 od 100 reče hvala, se bom jast kar tega držala. :D "
In ga že ni bilo več.... 8) :lol:
Nazadnje spremenil zz topka, dne 30 Jul 2018, 13:48, skupaj popravljeno 1 krat.
#360445
zz topka napisal/-a:
spela* napisal/-a:To, ja, uživam v tvoji vipavščini!(Pa na tvoja poročila klikam. :) )

O, si pa štejem v čast to. Pole pa ne gejnam še pisat... ker glih zdej me mal mineva vse skupi. Sploh, kaj čem... na tekmi letos še nisem bla nobeni... razen tekmovalno netekmovalno na enih treh :shock: in vse skupi se ponavlja iz leta v leto in kar zmanjka vsega....ne veš več, kaj bi še napisal... :?: :?
Hehe, moram pa še to anekdoto omenit, k sem jo doživela na spustu s Kokrškega...
V glavnem, dež je padal, skale in kamni, korenine,... vse je bilo mokro... kar pomeni, da sem jast potencialni kandidat za na riti pristat. :lol: In zato sem šla z mojim dol lepo po polžje. Seveda so me vsi prehitevali. Nakar prideta za nama dva in eden drugemu pravi: " Ti, a si slišal, k je bla ena baba spodi pod Cojzovo, k se je drla ko blesava??? Ej, ni nehala niti, ko sem ji rekel, naj utihne...joj, kolk mi je šla na živce..."
In tako govori lepo čez mene. Jaz sem najprej mislila, da on ve, da sem jast pred njim in da zato to kao za štos pravi svojemu prjatlu, pa sem se še jast nalašč pozezala na svoj račun: " Ja, ja, sem jast slišala in vidla eno cibo, k ni gejnala in ni gejnala...ma, ej, kaka kokoš.... 8) "
In on dalje, da le kdo upa poslušat tako kričanje, da sem mu šla na živce do amena in še naprej.... :lol:

Nakar meni pride, da pa on najbrž to čist resno.... in mu rečem: " Ej, ta baba sem jast!"
" A, vi ste bila ? " :shock:
"Ja, jast sem tista ciba, ja. Ma, veš kaj, Mogoče je eden, pa naj bo dva, k jim gre navijanje na živce. In kako naj jast zdaj vem, da si glih ti tisti? Zaradi enga pa res ne bom tiho ob poti, ko grejo stotine tekačev mimo mene in jim je to v vzpodbudo. Če mi jih 99 od 100 reče hvala, se bom jast kar tega držala. :D "
In ga že ni bilo več.... 8) :lol:


:lol: :lol: :lol:

Ampak moram: kaj je to ciba?
#360447
zz topka napisal/-a:Majči, kej ti je tvoj Damjan posredoval moje lepe pozdrave zate? :D 8)
Sem mislila, da si na vrhu, ko te ni blo zraven njega.... pa mi je reku, da si kar spodi-doma. :D
Aja, pa moram tudi napisat, da sem vidla Bernardo po sto letih :D :clap:
Pa še koga... :D


Veš da je...hvala za pozdrave....saj drgače sem zdrava, samo se mi ni zdelo ob 5h zjutraj vstajat, pa sem se v miru pocrkljala do 8h in pole sem šla k eni kolegici na kofe...ledeno! :laola

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA