Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

#361492
jjaksa napisal/-a:Jaz imam eno slabšo izkušnjo iz letošnjega maratona. Namreč okoli 10 kilometra se mi je zaradi dežja štartna številka odlepila in sem jo celo pot oz tek :) nosila v rokah, s tem namenom da bom na koncu 42 km vedela svoje vmesne čase iz seveda tudi uvrstitev. Vendar, ko sem prišla v cilj po diplomo so mi rekli, da me sploh ni v evidenci oz imam vmesne čase samo za 5 in 10 km. Posledično tudi nevem svoje uvrstitve. Čas sem si merila na svoji uri..vendar še zmeraj je grenak priokus ko prestopiš ciljno črto 42 km in čakaš svoje ime na mikrofonu. In ga ni :(

Brez panike. Skoraj prepričan sem, da te bodo našli na kameri in te uradno razvrstili, če jih prosiš. Jaz sem enkrat pozabil pripeti na bicikel čip, pa so me samo vprašali, kdaj približno sem bil v cilju in kakšne barve majico in kolo sem imel. Res so mi potem šteli bruto ças, pa še za 5 minut več, ker sem štartal z en boks starejšimi, ampak sem jim bil vseeno hvaležen.
#361493
šmemt, jaz sem pa ponosno nosil forumovsko majico, srečal pa nikogar z enako kratko majico :(
ni mi šlo po načrtu, za to sem seveda kriv sam :D vreme je bilo čisto ok zame
kar se tiče dežja, se spomnim samo to, da je nekje začelo deževati. ali je deževalo kasneje do cilja in kako močan je bil dež, se pa ne spomnim.
Celo ene petkrat sem bil vzpodbujen, od tega je Loni dvakrat "reskirala glas" zame.
Hvala Loni :laola

prihodnje leto bo bolje :?

PS: se pa lahko pohvalim, da še kar nosim majico izpred desetih let. To pomeni, da sem od pasu navzgor pridelal samo eno "blazinico" :lol:
#361495
Res lep maraton s super navijači. Zaradi dežja je bilo vsaj meni še lažje teči. Edino številka je bila slaba, saj se je tudi meni prvič, odkar tečem, odtrgala (sicer samo na eni strani, tako da sem prišel v cilj z visečo številko in vsemi zabeleženimi časi) in to celo na polmaratonu, ko je bilo še veliko manj dežja.
#361516
vencelj napisal/-a:https://siol.net/sportal/ljubljanski-maraton/trnova-pot-od-kome-invalidskega-vozicka-do-maratona-usoda-mi-je-podarila-se-eno-zivljenje-482017


Na TF straneh znan pod vzdevkom Mariolino.
#361519
primus napisal/-a:
vencelj napisal/-a:https://siol.net/sportal/ljubljanski-maraton/trnova-pot-od-kome-invalidskega-vozicka-do-maratona-usoda-mi-je-podarila-se-eno-zivljenje-482017


Na TF straneh znan pod vzdevkom Mariolino.

Vem, ga že dolgo poznam, zato sem dal povezavo. LP
#361622
ZdravkoC napisal/-a:
spela* napisal/-a:Pozabila najpomembnejši del opreme: plavutke. ...

Pozabila si se držati zajčka :-)


Zajčka se je držalo že toliko drugih tekačic, da se nisem mogla več kje prijeti. :lol:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA