Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

 TONEK
#362924
Včeraj je bil na škofjeloškem zopet tekaški praznik. Redko se zgodi, da so predprijave zaključene že tri mesece pred tekmo, kar potrjuje, da se je prireditev 'prijela'. Sicer mi ni najbolj jasno, kako je kar 32 prijavljenih (plačanih) ostalo doma. Pogoji za tekmo so bili tokrat zares super, kljub temu sem bil 38 sek. slabši kot lani. Veseli me, da v množici nisem bil najstarejši, izkušenejšeh, kakor je ves čas ponavljal spiker, je bilo 1,12% :? . Proga je bila dobro označena, okrepčevalnice založene, sem bil pa skeptik, kako bo z vodo, saj so ukinili plastične kozarčke. Zadevo so zares dobro rešili, saj je bilo tudi po deset ali več ljudi na okrepčevalnico, ki so stali v dveh vrstah z vrči v rokah in polnili naše 'nove' kozarčke. Super. Pogrešal sem -vsaj na zadnjih dveh- kakšen gel in mislim, da v bodoče lahko ukinete tudi darilne vrečke - polne reklam :mrgreen:
Čestitke Mojci za izreden rezultat, saj je bila v cilju skoraj pol ure pred zasledovalkami.
https://www.najnaj21.si/wp-content/uplo ... 1_2019.pdf

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA