Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Uporabniški avatar
 cvalenti
#253793
Še z moje strani čestitke, noro. PeterM, ti si pa ..... ne vem kaj naj rečem, NORC!!! :wink:
Letos bo imel Jornet s tabo veliko dela. :lol: :lol:
 matej-jethro
#253969
O sveta Alabama, kaj čas leti :roll: Zdej bom probal stisnit v 8.stavkov, ker me postelja pogreša.....

Bilo je to res čudovitih 20h16' na K24 z dvema legendama, ki ne priznavata let, fotelja, kavča, dormea.... skratka udobja, na splošno :lol: Ne priznavata zakonov fizike, gravitacije, rotacije, insinuacije (a ja, tole ni...ne paše sem) itd. Jani in Peter nista gledala Coenovskega "Ni prostora za starce" in jima je malo mar, da večina njune generacije poseda po lokalih in rešuje sudoku. Da preidem k stvari. Fanta sta vsega zaupanja vredna :lol:

Janija sem že pred časom prosil za vodništvo po tej trasi in sedaj sem njegov dolžnik. Vendar rajši njemu kot Michael Corleonu ali pa Luca Brasiju 8) In če ravno Peter ni imel lahkih nog se mu ni bilo težko pridružiti. Zaokrožili smo po krasni trasi, z lepimi razgledi, stezami, potočki ter gozdnimi podlagami, ki so najlepše izmed vseh! Tepihi v smrekovih gozdovih so fenomenalni. Tako po vonju kot otipu. Tudi zaradi teh gozdov mi je Koroška zelo blizu. Ta, tako temnozelena barva položena na mnoge hribe je tako enkratna, da kar boli :idea:
Hja, 8.stavkov je kar švignilo mimo....

Resnično sem izjemno užival v tem triu in tudi trdni stiski rok pomenijo veliko. Hvala vsem za čestitke, z marsikaterim od vas bomo ziher še marsikaj odštanfal :wink:
Janji s sinom ter Stanetu pa ogromna HVALA, ker se jima je dalo. Ni enostavno se takole žrtvovati za take "jodlne" :lol:

Srečno in naj vas nosi voda......
Uporabniški avatar
 jan_jan
#254002
matej-jethro napisal/-a: Bilo je to res čudovitih 20h16' na K24 z dvema legendama, ki ne priznavata let, fotelja, kavča, dormea.... skratka udobja, na splošno :lol: Ne priznavata zakonov fizike, gravitacije, rotacije, insinuacije (a ja, tole ni...ne paše sem) itd. Resnično sem izjemno užival v tem triu in tudi trdni stiski rok pomenijo veliko. Srečno in naj vas nosi voda......


To si napisal tako hudomušno, da sem se res iz srca nasmejal :clap: . Tudi sam se zahvaljujem vsem na čestitke in ..............gremo naprej - v nove bitke 8)
 klas
#254095
matej jethro, jan-jan in PeterM (zapisi o podvigu) :D :D fajn napisano

čestitke vsem trem za ultraški podvig :clap:

Matr, ampak letos pa K24 kar leti...pa smo šele maja :D
 žabc
#289918
Včeraj je klub K24 dobil nova dva člana! Tomaž Kristavčnik in MIha Markovič sta progo zmogla v 20:27. Poročilo najbrž sledi :D

Bravo :laola
Uporabniški avatar
 zvone
#289921
žabc napisal/-a:Včeraj je klub K24 dobil nova dva člana! Tomaž Kristavčnik in MIha Markovič sta progo zmogla v 20:27. Poročilo najbrž sledi :D

Bravo :laola


Vau!

:laola

Za "novince" res izjemen čas!

Kapo dol!

lp. zvone
Uporabniški avatar
 INFINITUM
#289930
Pozdravljeni!


A je mogoče kdo zainteresiran za naslednji vikend za K-24?

Lp

Tomaž
Uporabniški avatar
 jan_jan
#313407
Včeraj ob polnoči smo stopili na traso legendarne K24 z Markom Protom ter Matejem Končnikom. Pričeli smo v Črni, najprej v smeri Uršlje in nadaljevali po vseh predpisanih grebenih in vrhovih te čudovite poti. S projektom smo opravili celo pred svojim zastavljenim časom in tako prispeli na cilj še pred udarcem cerkvenega zvona ob 19.00h.
Da nam ni ničesar manjkalo, so (močno) poskrbele naše drage punce: Janja :heart , Klara :heart ter Ana :heart . Hvala. Po slikah sodeč izgleda, kakor da smo venomer samo jedli in pili :lol: , a pot je še vedno dolga 90km s 5500 metri vzponov in spustov in potrebno se je bilo pošteno potruditi za dosego cilja.
Na koncu smo, kot je takih primerih navada, opravili še krajšo analizo :toast: in vpis v knjigo vtisov K24 8)
Uporabniški avatar
 zvone
#313416
Bravo Jani, Marko in Matej!

:laola :laola :laola

To pa je bilo "na ex"!

Čestitke tudi spremljevalkam!

lp, zvone

P.S. Verjamem, da ste uživali, predvsem v "nočnem delu" ture
Uporabniški avatar
 janezs
#313438
Čestitke tudi z moje strani
Ko smo se zjutraj srečali pod Raduho, me je imelo, da bi zapustil "Železarje" in odšel, kar z vami. :laola
 klas
#313444
Ojla, tudi meni se je luštalo, da bi se vam pridružil na Peci,ko smo se srečali.

Bili smo skupaj na vrhu, a vas na daleč nisem takoj prepoznal, čeprav ste mi padli v oči kot "primerni" za K24. Šele potem sem prepoznal Janija,ko ste šli dol in mi je "kapnilo"

Vsekakor čestitke vsem :clap: :clap: :clap:
Uporabniški avatar
 skitnica
#313450
Čestitam vsem trem, tudi jaz sem vas opazil pod Raduho in sem takoj vedej, da gre za K24.
Uporabniški avatar
 jan_jan
#313572
Hvala za čestitke. Res je bilo super, vreme nam je služilo, podpora itak brezhibna, fanta pa sta s potjo suvereno opravila :clap: .
Še največ težav sem imel jaz :roll: , ker je pri tolikšnem številu ponovitev že kar malo težko najti motivacijo.
Še nekaj slikic: http://sdrv.ms/14E2abQ

Čakamo na njuno poročilo :)

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA