Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

#97909
Izredno pozitiven obracun slovenskih hitrohodcev na 2 tekmah v hitri hoji v okolici Zadra. Najprej se je v soboto 04 avgusta, na 10 km dolgi progi Pridraga-Novigrad (Maslenica) odvijala 1. izvedba mednarodne tekme veljavne tudi za 1. HrHoKu (Hrvatski Hodacki Kup-open). Na startu so bili atleti iz treh drzav: Hrvaske, Slovenije ter Italije, popolno premoc pa so dokazali prav nasi atleti, ki so z Fabiom Ruzzierjem in Vladimirom Versecem zasedli 1. in 2. mesto. Nas glavni adut na bliznjem Svetovnem Prvemstvu v Riccioneju, predstavnik A.K.Koper Ruzzier je obenem dosegel s casom 46'22" tudi svoj najboljsi cas zadnjih 2 let, medtem ko je Bizeljcan Vladimir Versec s casom 48'06" dosegel svoj osebni rekord.Na 3. mesto se je uvrstil Zadrcan Sasa Radotic (49'50").
Naslednji dan pa se je v Filip-Jakovu odvijala mednarodna tekma v hitri hoji veljavna tudi za HrHoKu, tokrat na razdalji 5000m. Zaradi prestiznejsega nivoja ter mnogo privlacnejsih nagrad se je tekmovanja udelezilo mnogo vecje stevilo atletov tudi tokrat iz Hrvaske, Slovenije ter Italije. Slovenijo so tokrat zastopali 3 tekmovalci toda malo pred startom se je Velenjcan Bogdan Podpecan moral vdati usodi in se zaradi nenadoma otekle ahilove tetive odpovedati nastopu. Kot dan prej so tudi tokrat prevladali nasi atleti in se zopet uvrstili na 1. mesto z Fabiom Ruzzierjem (23'28"00) in na 2. z Vladom Versecem (23'49'00), ki pa si je druge stopnicke prisluzil le v koncnem sprintu z Zagrebcanom, novopecenem hrvaskem clanskem prvaku Zelimirjem Haubrihom. Z zmago si je obenem Ruzzier prisluzil 7-dnevni penzijon za 2 osebi na dalmatinski obali (seveda po Svet. Prvenstvu Master), kjer se bo lahko spet nabral moci za druga tekmovanja, ki ga letos se cakajo (in jih je se kar nekaj). :beer: :rol: :juhuhu:
 klopotec
#97914
čestitke za res odlične rezultate našim hotrohodcem.
Uporabniški avatar
 zz topka
#97964
Ja, res iskrene čestitke za take rezultate tudi z moje strani. Za ogrevanje pred SP ste pokazali, da ste res klasa.
Sama sem se res hotela udeležiti vsaj nedeljske tekme, pa me je financ minister popolnoma zapustil, tako da se do Dalmacije trenutno lahko odpravim le s prstom po zemljevidu.
Če pa bo vse po sreči, pridem na blejsko tekmo 16.9. zagotovo.
Saj bo, ne?
 hitrohodec
#98013
Seveda bo, komaj imam program v rokah ga objavim!

Se priporocam ze v naprej vsem dosedanjim nastopajocim na G.P.Slovenije, da se polnostevilno udelezite, ker bomo imeli nato priliko, da se zmenimo za nadaljne nastope v tekocem letu, imam pa tudi ze neuradni program za naslednje leto, ki bo vseboval kar precej novosti.

Za kroniko naj omenim, da si je prvouvrscena v zenski kategoriji v Filip- Jakovu Hrvatica Vlasta Jurlin (tista, ki je zmagala tudi v Sezani) prisluzila 2-dnevni penzijon + Wellnes za 2 osebi.
Nasvidenje na Bledu 16.09.2007, ceprav imamo se prej S.P.v Riccioneju (zadnjo tekmo na 20 km imam le 2 dni prej) ta konec tedna pa se bo Versec udelezil tekme na 3000m veljavni za HrHoKu v Zadru, jaz pa v Welsu tiste na 5000m veljavne za avstrijsko prvenstvo-open.
Vesele pocitnice tistemu, ki si jih lahko privosci!
 hitrohodec
#98014
Seveda bo, komaj imam program v rokah ga objavim!

Se priporocam ze v naprej vsem dosedanjim nastopajocim na G.P.Slovenije, da se polnostevilno udelezite, ker bomo imeli nato priliko, da se zmenimo za nadaljne nastope v tekocem letu, imam pa tudi ze neuradni program za naslednje leto, ki bo vseboval kar precej novosti.

Za kroniko naj omenim, da si je prvouvrscena v zenski kategoriji v Filip- Jakovu Hrvatica Vlasta Jurlin (tista, ki je zmagala tudi v Sezani) prisluzila 2-dnevni penzijon + Wellnes za 2 osebi.
Nasvidenje na Bledu 16.09.2007, ceprav imamo se prej S.P.v Riccioneju (zadnjo tekmo na 20 km imam le 2 dni prej) ta konec tedna pa se bo Versec udelezil tekme na 3000m veljavni za HrHoKu v Zadru, jaz pa v Welsu tiste na 5000m veljavne za avstrijsko prvenstvo-open.
Vesele pocitnice tistemu, ki si jih lahko privosci!
 hitrohodec
#98015
Seveda bo, komaj imam program v rokah ga objavim!

Se priporocam ze v naprej vsem dosedanjim nastopajocim na G.P.Slovenije, da se polnostevilno udelezite, ker bomo imeli nato priliko, da se zmenimo za nadaljne nastope v tekocem letu, imam pa tudi ze neuradni program za naslednje leto, ki bo vseboval kar precej novosti.

Za kroniko naj omenim, da si je prvouvrscena v zenski kategoriji v Filip- Jakovu Hrvatica Vlasta Jurlin (tista, ki je zmagala tudi v Sezani) prisluzila 2-dnevni penzijon + Wellnes za 2 osebi.
Nasvidenje na Bledu 16.09.2007, ceprav imamo se prej S.P.v Riccioneju (zadnjo tekmo na 20 km imam le 2 dni prej) ta konec tedna pa se bo Versec udelezil tekme na 3000m veljavni za HrHoKu v Zadru, jaz pa v Welsu tiste na 5000m veljavne za avstrijsko prvenstvo-open.
Vesele pocitnice tistemu, ki si jih lahko privosci!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA