Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

#188643
Pozdravljen Leon!

Še enkrat čestite in kapo dol!

To pa bo za zgodovino. Težko, da ga bo kdo to ponovil (brez tebe kot vodnikom).

Hvala za poročilo. Verjamem, da še veliko tega nisi napisal. Naj to ostene za bodoča srečanja in kakšen skupni trek.

Lep pozdrav iz Maribora! Zvone
#188722
Ojla semjul - iskrene čestitke za premagano pot v zares velikem, pustolovskem slogu :clap: - to je brez predaha v ene zamahu. Pa še vreme je bilo zelo nestabilno, kar je otežilo že itak zahteven projekt.
Nedvomno gre za enega največjih dosežkov slovenskih ultrašev v zadnjem času.

ZPP - zasavsa planinska pot obstaja od leta 1960, je druga po starosti v Sloveniji (takoj za SPP) in kar 50 let (točneje 49 let in 10 mesecev) je bilo potrebno, da jo je nekdo premagal v enem zamahu in brez predaha (spanja) - vsaj podobnih zapisov nismo zasledili
http://graph-srv.uni-mb.si/obhodnice/ZasavskaPP.htm
Res lepo darilo poti za njeno 50-letnico! Bravo Leon!

Prosil bi te spet za dovoljenje za poobjavo reportaže s slikami na naši zbirni pustolovski strani, saj veš kateri....

LP klas
#188748
klas napisal/-a:Ojla semjul - iskrene čestitke za premagano pot v zares velikem, pustolovskem slogu :clap: - to je brez predaha v ene zamahu. Pa še vreme je bilo zelo nestabilno, kar je otežilo že itak zahteven projekt.
Nedvomno gre za enega največjih dosežkov slovenskih ultrašev v zadnjem času.

ZPP - zasavsa planinska pot obstaja od leta 1960, je druga po starosti v Sloveniji (takoj za SPP) in kar 50 let (točneje 49 let in 10 mesecev) je bilo potrebno, da jo je nekdo premagal v enem zamahu in brez predaha (spanja) - vsaj podobnih zapisov nismo zasledili
http://graph-srv.uni-mb.si/obhodnice/ZasavskaPP.htm
Res lepo darilo poti za njeno 50-letnico! Bravo Leon!

Prosil bi te spet za dovoljenje za poobjavo reportaže s slikami na naši zbirni pustolovski strani, saj veš kateri....

LP klas


:D

Hvala za čestitke.
Dve leti sem se pripravljal na ta podvig in trud je poplačan. Seveda lahko objaviš na saj vem kateri strani, ni problema.
#189251
:D


hvala dragi forumaši za toliko vzpodbudnih in lepih besed, kar me žene k novim projektom in mi jih pomaga uresničevati.


ZdravkoC napisal/-a:Bravo, odlično, čudovito ... uspelo ti je
Vsakokrat, ko sem odprl to temo, me je spomin potegnil na trenutke, ko sva se pogovarjala kako bi opravila skupaj to pot. Je že tako, da si izkoristil termin, ki ti je bil najugodnejši, saj moj kolenkar res nima veliko prostih lukenj, kamor bi se lahko vtaknile tako velike zgodbe. Super je uspela tudi foto zgodba s posredovanjem Samo;-)-ta.
Želim ti dobro, popolno in čimprejšnjo regeneracijo

Guganje na veji pa dobro dene, kajne :D



Res je Zdravko, guganje dobro dene :D , moram reči da starejši kot sem raje se gugam na veji.Saj pravijo da se človek vrača h koreninam.
Kar se tiče pa poti same bo jeseni prilika, septembra bom organiziral ponovitev, upam da si vzameš čas, kajti ponovitev Z poti bo samo v primeru, če se mi kdo pridruži, zaradi sebe jo imam za kakšno leto zadosti, v dobri družbi sem jo pa vedno pripravljen ponoviti.
Torej za september naredi klicaj na kolendar!!!
#189411
ZdravkoC napisal/-a:September je težek in že sedaj poln ... bomo videli :shock:


:D

Zdravko, poglej na svoj koledar in povej kateri zate ni zaseden mesec,kolikor mi je znano ti že sedaj zmanjka vsaj mesec in pol do dva na leto, da bi odtekel vse kar imaš željo, pa bi se še vedno našlo kaj. Si pa resnično želim, dabi jo po Z mahala skupaj. Sploh zato ker imaš posluh zapetje.
#252290
:D :D :D

Dve leti mineva od zadnjega podviga. Ponovitev sledi čez 14 dni, ko bom v družbi nekaterih najboljših trekerjev pot ponovil. Iz prejšnjih postov lahko preberete vse o podvigu in poti pred dvema letoma. Pot se ni spremenila in še vedno je preko 200 km. Višinci se približajo petmestni številki. Upam da bom tokrat zbral natančnejše podatke, ker bom s seboj vzel Garmin - Kolorado, ki je s pravočasno menjavo baterij sposoben vse zabeležiti.

START

Zbiranje med 18:00 in 19:00 uro na železniški postaji v Trbovljah. Odhod ob 19:00

CILJ

Na Bizeljskem v gostilni Šikoranja, ko prispemo, predvidoma v nedeljo zjutraj. Sledi okrepčilo in pijača v čast mojemu Abrahamu 15.5. ob 3.10 minut.

Ves čas bomo imeli na voljo spremljevalno vozilo, ki nas bo čakalo na točkah kjer prečkamo cesto. Litija, Jevnica, GEOSS, Izlake, Marno, Zidani Most, Lisca, Bohor, grad Podsreda, Bizeljsko.

Takole to je osnova vse ostalo se še razvije.

Zaenkrat smo v ekipi:

semjul, Zvone, ZdravkoC, Nataša, ter od starta in prvo noč Sebi.

Upam, da nas boste na poti podprli se nam pridružili za kak kilometer, ali le navijali ob poti, kjer bomo blizu vaših krajev. Novice in napredovanje pa bo objavljeno na TF.
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA