področje za debato o tekaški literaturi na splošno ter za predstavitve knjig v slovenskem in tujih jezikih. pa še seciranje njih vsebine ...
 spela*
#250078
Jaz bom pa nekoliko kritična. Članki so mi všeč, proti reklamam nimam nič ... kar pa mi ni všeč, so "hibridi" (=reklame, ki se delajo, da so članki). Če je reklama, naj bo reklama, ne pa "intervju" (z direktorjem Hervisa) ali "članek" (?) o dobrih lastnostih kompresijskih nogavic, ki pa je v resnici reklama za točno določenega proizvajalca.
Uporabniški avatar
 vencelj
#255028
spela* napisal/-a:Jaz bom pa nekoliko kritična. Članki so mi všeč, proti reklamam nimam nič ... kar pa mi ni všeč, so "hibridi" (=reklame, ki se delajo, da so članki). Če je reklama, naj bo reklama, ne pa "intervju" (z direktorjem Hervisa) ali "članek" (?) o dobrih lastnostih kompresijskih nogavic, ki pa je v resnici reklama za točno določenega proizvajalca.


To je pa res.

lp
Uporabniški avatar
 Pina
#255050
Heh, tiste toplotne obdelave kolesarskih šuhov sem mislm da vidla že v eni prej. :mrgreen:
Uporabniški avatar
 Enkica
#258416
Dobila prejšnjo številko v gudibegu na Nočni 10-ki (hvala Vitezi!), jo danes prebrala in bila zares prijetno presenečena. Bravo!

Rollback, tvoj prispevek me je nagnal laufat, čeprav je deževalo in tek danes tudi sicer sploh ni bil na urniku. Bi se človek kar takoj prijavil v Berlin, če ne bi bile prijave že davno polne :lol: .

Jutri pa bom sama sebe nagnala v kiosk poiskat 4. številko :D .
Uporabniški avatar
 mojchka
#258517
:D mene je pa tisti članek kar "zamislil", če ne bi tudi sama poskusila z bosim tekom...
Uporabniški avatar
 ZHAK
#258650
Bila, hvala! Tudi taki potopisni članki so vzpodbuda za trening. Želja mi je namreč enkrat v prihodnosti preteči maraton.
Uporabniški avatar
 vencelj
#267927
Uroš me je včeraj spomnil, da je nova, 6. številka dvomesečnika TEK Plus že izšla. Vzel sem jo zjutraj, ko sem šel v službo, na pumpi (lažem! iskal sem jo, pa je še ni bilo. Vzel sem jo potem, ko sem popoldne šel domov).
Revija tokrat prinaša članke o oblačilih za tek pozimi, opremi za tek na smučeh (izbira pravih smuči, palic in čevljev), veliko o prehrani in potrebah tekača (predvsem maratonca), plan treningov za maraton :heart :heart :heart ...intervju z Mariom Vračič (državni prvak v maratonu), reportaže z LM, SP v Ironmanu, Spartathlona (Ruth Podgornik Reš) ter uspešno zaključene slovenske treking lige...predvsem pa Rajkotovo poročilo o Sladkih 6 (bravo Vreme) :!:
Uroš se na 80. strani strokovno loteva najbolj znanega med vitamini... :clap:
Revija je po enem letu še vedno sveža, prinaša zanimive članke...najbolj moteče je tisto, o čemer smo že pred pol leta: t.i. hibridi ... a nekako se je treba financirat. Ko bo tega preveč (oz. ko bo prevladalo in preraslo zdravo mero), revije pač ne bom več kupoval.

LP, vencelj
 sitrader
#271266
Zgleda da bomo naročniki SPET dobili revijo 3 dni kasneje kot ostali. To zdaj ni več nič novega...

Saj te 3 dni ni taka panika. Ampak kaj ko pride potem po vikendu (ali prazniku) in če bi jo kupil v trafiki, bi imel židan čas jo prebirat ko imam največ časa (kot recimo ta vikend ko je bilo vreme bolj tako-tako). Saj vem... čas je nekaj kar si moraš vzet, pa vseeno.

Bomo videli.
 sitrader
#271293
Pri nas že več kot eno leto poštarji ne nosijo več ob sobotah. Razen če so paketi ali pa priporočene pošiljke. Pa živim v večjem mestu. Očitno pa ni povsod tako.

V mojem primeru tako recimo od zadnjih 5 številk, so bile 4 vsaj tri dni prej v trafiki. Enkrat se zgodi, dvakrat tudi, potem pa ti gre že malo na jetra. Vendar, kot zgleda, ni to povsod problem. Tako da...

Bom videl.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA