področje za debato o tekaški literaturi na splošno ter za predstavitve knjig v slovenskem in tujih jezikih. pa še seciranje njih vsebine ...
#290769
Super knjiga, odlična za motivacijo!
Kilian je res en tak skromen fant, najbolj me je navdušilo njegovo spoštovanje in hvaležnost do narave. Upam, da bo še dolgo tekel (in plezal in še kaj) in še veliko napisal!
#290951
Vabljeni na predstavitev knjige Kiliana Jorneta TEČI ALI UMRETI, ki bo v ponedeljek, 15. oktobra 2012, ob 11. uri v knjigarni Celjske Mohorjeve družbe na Nazorjevi 1 v Ljubljani.

Knjigo bomo predstavili prevajalka Veronika Rot, pisec spremne besede David Kadunc - AVI in urednica knjige Špela Zupan.

Knjiga bo ta dan na prodaj s promocijskim 10 % popustom.

DOBRODOŠLI!
#291084
Torej. Kako do knjige Teči ali umreti

V enem ali dveh odstavkih opišite vaše najbolj prijetno, najbolj zanimivo, naj...karkoli tekaško izkušnjo in jo pošljite na urednik@tekaskiforum.net. Zraven lahko pripnete tudi kakšno fotografijo.

S poslanim prispevkom se tudi strinjate z objavo prispevka na http://www.tekaskiforum.net. Prispevke sprejemamo do 29. oktobra.

Med vsemi poslanimi bomo izžrebali 4, ki boste prejeli na dom knjigo Teči ali umreti Jornet Kiliana.
#291096
Neumna ura ali ne, šla sem prislonit uho (malcatajm, sem jo pa res takoj odkurila nazaj), ni mi žal, slišali smo odlomek v katalonščini, španščini, Špela je prakticirala slovenščino, Avi pa je dodal piko na i...
#293526
Še ena od odličnih knjig, ki sem jih prebrala v zadnjem času. Je že na polici poleg Rojeni za tek, Murakamija in Karnazesa.. take navdihujoče knjige hočeh imeti za zmeraj, da jih vzamem v roke kadarkoli hočem.

Sedaj pa berem od Rugljevega sina ... ojej .... napišem komentar, ko jo preberem do konca. Upam, da je v njej še kaj poleg obnov zgornijh knjig...

Pa še namig: ni je potrebno kupiti (jaz sem se pač zafrknila), ne paše niti približno v bližino zgoraj omenjenim

lp, Mojca

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA