področje za debato o tekaški literaturi na splošno ter za predstavitve knjig v slovenskem in tujih jezikih. pa še seciranje njih vsebine ...
 Nataša
#31502
vidm da bo res treba... :( :evil:
Uporabniški avatar
 Manika
#33642
Matevz napisal/-a:Ponavadi pri revijah traja nekaj časa, da sprocesirajo naročilo.


Res traja kar nekaj časa, da dobiš prvo številko. Jaz sem se naročila pred enim mesecem, pa dobim prvo številko šele maja. Ampak plačilo naročnine je pa že sprocesirano. Hja, za denarce hitro poskrbijo, ne vem, kako to, da ne morejo še prej poslat kot v 3 mesecih? Do takrat pa bodo služili v knjigarni :x .
 Nataša
#33643
Zgleda, da nas ima kar nekaj težave s tem Runner's worldom. Ne vem, zakaj se založnikom te revije ne zdi logično, da letna naročnina velja od začetka do konca leta :? Moje naročilo so dobili in sprocesirali decembra, plačano pa imam baje naročnino od letošnjega do naslednjega marca. :shock: :shock: :shock:
Uporabniški avatar
 Manika
#33644
Tko je, nimaš kej :wink: ! Ampak še vedno je 50$ za 12 številk manj kot 1150 SIT na mesec (oz. 13.800 SIT na leto).
 SašaK
#51698
Hej...
...da ne odpiram nove teme, bom postavila vprašanje kar tu.

Je kdo že imel v rokah (ali pa je morda tudi naročen nanjo) britansko edicijo Runner's Worlda. V naših knjigarnah sem do zdaj zasledila namreč le ameriško izdajo, pa me zanima, kakšna je britanska. (Bom morala predlagati, da poskusijo dobiti še britansko edicijo - v Vale-Novak so kar odprti za kako tako uslugo.)

Moje izkušnje s tujimi revijami so take, da so mi britanske edicije običajno bolj všeč, ker so na nek način vseeno bolj blizu slovenski realnosti kot ameriške edicije.

No, je pa tudi res, da tek je tek, kakor koli že obrneš. :wink:

Sem si pa ogledala ponudbo na www.runnersworld.co.uk in ugotovila, da je britanska verzija neprimerno dražja :shock: od USA verzije (tudi dražja, kot če bi USA Runner's World kupovala v knjigarni).
Uporabniški avatar
 Pina
#240513
Hojla
Kok se se vi tuki naročili na to revijo?
Kjer koli gledam za subscribe je možna samo Canada ali USA..... :?
Uporabniški avatar
 MihaPR
#240536
Na polovici spodnje polovice lepo piše:
International: 1 year (12 issues) for US$50.00

Torej, po današnjem tečaju naše "največje" banke 37,74 €.
 aliboy
#240539
Sem naročnik ene druge revije iz Anglije in se poštnina posebej ne plačuje. To je končna cena. :wink:

LP
 giorgio
#240547
Pokliči na DISTRIEST v Sežano-podjetje za tuje revije. Mogoče se lahko naročiš kar pri njih. Lp

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA