področje za debato o tekaški literaturi na splošno ter za predstavitve knjig v slovenskem in tujih jezikih. pa še seciranje njih vsebine ...
Uporabniški avatar
 tekac
#97184
Zanima me če je na forumu kak strokovnjak, ki ve kaj več povedati oz. svetovati o ARGININU oz. o njegovih učinkih (slabih in dobrih na telo iz vidika medicine in nenazadnje na samega tekača - kot rezultati,..)??



Že v naprej se zahvaljujem za odgovor :-)
Uporabniški avatar
 INOT
#97186
Ne vem odkod ti ideja, da ni veliko o argininu na spletu. Že v slovenščini imaš ogromno člankov samo vpisat je treba v iskalnik :wink:
Za odgovore in mnenja pa je boljše pogledat in povprašat na kakšnem drugem forumu...
Uporabniški avatar
 tekac
#97215
No...če pa že veš (INOT) kje bi se dal najdt kej pametnega in sevega realne in ne v prid prodajalca napisane podatke, bi te pa prosu, če mi navedeš nekaj teh spletnih strani oz. forumov na katerih bi lahko dobil konkretne informacije o Argininu? 8)


...Ker vem, veliko je podatkov na netu ampak predvsem so ti podatki na straneh kakih prodajalcev, kateri pa itak govorijo samo o pozitivnih učinkih na človeka oz. tekaca (sportnike nasploh)...



Že v naprej se ti lepo zahvaljujem ;-)
Uporabniški avatar
 INOT
#97267
Odkrito povedano se mi ne da iskati, ker to lahko narediš tudi sam. Sicer pa moraš vsako stvar preizkusiti na sebi, da vidiš če sploh deluje. Saj veš da prodajalci s športno prehrano marsikaj obljubljajo.... Poleg tega pa ima ista stvar lahko popolnoma različen efekt. Nekomu bo koristila drugemu pač ne.
Sam osebno sem poskusil samo čisti L-arginin kot aminokislino žal pa ne nobenega od raznih NO izdelkov kar pa imam tud v kratkem namen, čeprav jaz vse zadeve uporabljam samo v smislu regeneracije in eventuelno vzdržljivosti.
Nabavi dober izdelek od kakšne priznane firme, škodilo ti sigurno ne bo.
Pa ne oziraj se na smešne izjave na tem forumu raznih novodobnih znanstvenikov (mislim na športno prehrano nasploh), ki niso nikoli ničesar poskusili in v vsem tem vidijo samo kemikalije, obenem pa vsak dan pojedo veliko industrijsko predelane hrane, ki jih vsebuje 100 x več kot pa en kvaliteten športni dodatek.
Od slovenskih forumov pa malo prebrskaj na maxximumu al pa na moj trener.
Uporabniški avatar
 tekac
#97328
Nc kaj naj ti recem?,...NOT hvala za enkrat ;-)


. . .sm tud jz podobnega mnenja.
Uporabniški avatar
 tekac
#97493
NO......ampak sm prepričan, da je od vseh prijavljenih zagotovo kakšn STRUČO, ki pa le kj več ve o Argininu in bi znaw krkoli o tem bolje in natančneje povedat (seveda o njegovih dobrih in slabih učinkih)....


Bi prosu, če obstaja med vami kdo......da se mal razpiše


HVALA že v naprej

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA