področje za debato o tekaški literaturi na splošno ter za predstavitve knjig v slovenskem in tujih jezikih. pa še seciranje njih vsebine ...
Uporabniški avatar
 športnik
#124286
Težka bo, sem jo že jaz iskal, pa nisem nič dobil... Jo bo treba kar "prekopirat"! :wink:
 Leon
#124288
Zdravo, jaz imam izvod, vendar fotokopijo originala, se pravi , črno bele strani.

Lahko se kaj zmenmo.

Lp
Uporabniški avatar
 Cveto
#124298
Prej nism poznal te knjige,
vendar sem pogledal malo na netu, ter opazil da mora bit odlična.
tko da če je možno, bi jest tud mel fotokopijo, če je možno.
Uporabniški avatar
 Bajsi
#124303
Helou!
Poskusite kar pri avtorju. Patko je solastnik firme Interalta (PVC in ALU okna). Torej, kličite na firmo!
Uporabniški avatar
 zlopi
#124304
Bajsi napisal/-a:Helou!
Poskusite kar pri avtorju. Patko je solastnik firme Interalta (PVC in ALU okna). Torej, kličite na firmo!

... ne bo od tega nič, že davno razprodana, sem bil zraven ko so zadnji izvodi odhajali iz hiše :wink:
Lp, zlopi
Uporabniški avatar
 Bajsi
#124307
zlopi napisal/-a: hiše :wink:
Lp, zlopi


Helou!
Kaj delaš v tej firmi?
Uporabniški avatar
 zlopi
#124308
Bajsi napisal/-a:
zlopi napisal/-a: hiše :wink:
Lp, zlopi


Helou!
Kaj delaš v tej firmi?

... ja.
Lp, zlopi
Uporabniški avatar
 AndrejaT.
#124309
Če iščete kakšne zanimive MTB ture po Sloveniji jih najdete tudi tukajhttp://www.mtbture.com/ture_spisek.php. To so Jiržijeve ture, nekatere so iz Strmih kolesnic, nekatere so še boljše, ker je iskal čim manj asfalta in čim več singlc.
Uporabniški avatar
 športnik
#124343
Bajsi napisal/-a:Helou!
Poskusite kar pri avtorju. Patko je solastnik firme Interalta (PVC in ALU okna). Torej, kličite na firmo!

S to firmo imamo pa tudi mi nekaj opravka .... :D
Uporabniški avatar
 husein
#124518
Ne vem če smem povedat to naglas, ampak naj bo, ker je knjiga že razprodana, imam zadevo v elektronski obliki (jpg format) :oops:

Ampak še vseeno bi pa rad imel originalno knjigo...

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA