področje za sporočila o ugodnih nakupih
tekaške (in druge) opreme, o popustih, akcijah, ...

Moderator: jkarmen

#354005
Imajo customer service, pa se obrni nanje. Meni se je izgubilo naročilo s sportsshoes.com, sem reklamirala, počakala tistih par dni, kolikor so jih imeli predpisanih, da paket velja za izgubljenega, potem je sicer prišlo do zmede s številkami, ampak dobila sem vse, kar sem naročila.
#354010
xCore napisal/-a:Zdravo,

je kdo pred kratkim naročal kaj pri wigglu?

24.3. sem imel datum dostave in do danes še ni prišel paket.

seveda nisem izbral dražje opcije z trackingom :? tako da upam da ni šlo 110 eur skoz okno :)
Ene dva tedna nazaj sem naročil nekaj artiklov na wiggle in je prišlo v treh dneh. Izbral sem najcenejšo brezplačno dostavo in je bilo kljub temu dostavljeno priporočeno (v naročilnici je bila sledilna številka za DHL in pogledaš na DHL stran za status paketa).

Iz Sportsshoes sem tudi naročil par artiklov prejšnji mesec. Plačal v avstralskih dolarjih (nad 50 AUD je zastonj poštnina). Prišlo je v petih dneh, nepriporočeno v vrečki. :D
#354024
Če koga slučajno zanima ali mu bo prav prišla moja zgodba :)

obvestili so me naj preverim pri "sosedih" in na pošti kje bi lahko bil moj paket.

sporočil sem jim da sem preveril in da noben nič ne ve o paketu, nakar so mi dali dobropis za vrednost nakupa.

tako da :clap:
  • 1
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA