področje za sporočila o ugodnih nakupih
tekaške (in druge) opreme, o popustih, akcijah, ...

Moderator: jkarmen

#356435
Ti, Tanja tekaška, si meni mal čudna... :shock:
Najprej prodajaš zaradi poškodbe covate viewtopic.php?p=356431#p356431 in vejkarce Garmin viewtopic.php?p=356433#p356433.
Pol pa kupuješ v dveh temah štartnino za Konjiški maraton viewtopic.php?p=356423#p356423 , viewtopic.php?p=356422#p356422 , da ga boš šla odtečt szi novmi adidaskami, če so še na voljo viewtopic.php?p=356432#p356432
Kam je pa poškodba šla? :shock:
Jej, kolk reklame sem ti zdej nardila... 8) :oops:
Nazadnje spremenil zz topka, dne 21 Sep 2017, 06:49, skupaj popravljeno 1 krat.
#356436
Gospodična lepo da dajete komentarje kot ji dajete; kje in kakšna je moja poškodba mislim da se vas ne zadeva; če ste tekačica potem verjetno veste, da so različni modeli športnih čevljev, da obstajajajo različne vrste teka in da vsk čevelj pač ne odgovarja...zakaj pa prodajam in zakaj kaj kupujem pa mislim da imam pravico tako kot vsi na forumu, brez takšnih komentarjev kot je vaš. Zelo lepo bi bilo, da se ukvarjate z lastnimi temami in ne blamirate drugih brez vedenja kaj in kako. pa lep dan!
#356450
zz topka napisal/-a:Na, zdaj pa imaš, gospodična :FO:


Točno to je šlo meni po glavi! :-- :--

Hehe, ampak ker te tako na približno poznam preko foruma, pa ker sem te že parkrat videl v živo (čeprav dvomim, gospodična, da ti mene poznaš - nismo vsi VIP) in ker sem precej reden bralec tvojega bloga..., je pa tole nekam blazno zabavno.
Da greš takole vtikat nos ma čisto v vsako reč! :lol: :lol: :lol:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA