prostor za obvestila in debato o forumu samem - delovanju, uporabi, težavah, predlogih, ... torej tehnični in ne vsebinski vidik uporabe foruma
#350031
jkarmen napisal/-a:Majcka v katerem brskalniku pregledujes TF.. chrome, firefox, explorer ?


Chrome. Potem pa vsake toliko časa ta funkcija dela, pa potem spet nekaj časa ne. In potem, ko se že pridušam, da bom sploh nehala na TF hodit, (mal heca no) pa spet dela.

Včeraj je recimo par ur po tem, ko sem post pisala, zadeva normalno označila neprebrane prispevke za prebrane. Kot bi bilo prav na tejli konkretni strani nekaj, kar zadevo sprosti.

Ker prej ni delalo ne v službi, ne doma, na telefonu pa itak ne znam tega naredit.

Ko sem prejšnjič pisala protest, se je naredilo enako. Par dni prej nič....potem je pa ratalo. Pa vedno naredim enako.
#350175
ta je pa dobra. Nekaj mora biti povezano s tvojim računom ali kaj.. da primarno tvojo profilno fotko vzame za slikco pri linku na FB.. Ker tudi težave ki jih imaš se pri drugih zaenkrat ne pojavljajo.. evo še danes gre tole vprašanje naprej programerju..
#350567
Tonek! :?: :o
Dejva mal zarobanit, :argue: kdaj bo lestvica GT nazaj? :roll:
Ker, obljubljena pa je. Veš, kolk dela bova mela pole, če je še en cejt ne bo? :lol:
In tudi klepetalnico bi jast.... 8) da povem kdaj kakšno brezvezarijo :oops: Npr., da sem zdej že dva tedna redna obiralka grozdja po vinogradih. V vsakem enga pokušam, če je že dovolj sladko.... :lol: Če mi pa kdo ponudi škarje, pa se mi vedno strašansko mudi domov kuhat kosilo. :lol:
#350573
Topka, ta forum počasi umira,
žal, zanj ni zdravila,
razen, če se bo komanda umaknila
in sveža moč bolj resno pristopila.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA