prostor za debato o (ne le tekaški) športni opremi. obleka, obutev, pripomočki ... vprašanja, predlogi, nasveti, uporaba, ...
Uporabniški avatar
 vencelj
#349507
Svinjarija je že to, da so cene v naših trgovinah (ob nižjem standardu) višje kot kje v tujini. In če pogledaš, da lahko superge spustijo recimo z 130€ na 70-80€, pa imajo še vedno dobiček z njimi (menda ne bodo prodajali v lastno zgubo), je tista prvotna cena čisti nateg.
:evil: :evil:
Uporabniški avatar
 čara
#349518
majcka napisal/-a:
čara napisal/-a:
klemen83 napisal/-a:Splača se v trgovini poiskati model, ki ti paše na nogo in ti je všeč, tako da veš firmo, številko, barvo, itd., nato pa ta model poiščeš na spletu in ga lahko dobiš tudi za pol ceneje.. :)


To je svinjarija. Jemlješ čas in energijo zaposlenim v trgovinam, za en hvala lepa ali pa še to ne, kakor so danes eni narejeni. Vsaj desetaka stisni v roko prodajalcu, ki je imel s tabo samo delo, brez nakupa. Ja JBG prek spleta pač fališ in se tepeš po glavi ali pa kupiš, kar si že imel.


Saj včasih so pa trgovine same malo čudne. Dobiš domov ponudbo o akciji...prideš v trgovino najdeš ustrezno številko, hočeš kupit...in glej ga zlomka....cena ne štima. "Ja na spletu imaste napisano tako in tako ceno (razlika pa kar konkretna)." "Ja gospa, tisto velja pa samo za spletni nakup." Ker normalen bi pa kupil ta isti čevelj od iste štacune za več kot četrt dražje, če je pa na netu cenej???? A ne morejo imet akcije tudi v trgovini??? Meni je to skregano z vsako logiko.


Veš, meni se pa to še ni zgodilo. Ker preberem tisk, ki pravi "cene veljajo za spletno trgovino".

Dam prav, da so cene navite, zato lovim akcije, outlete, popuste, kupone. Malo OT ampak Gorenje je slovenski produkt (hehe koliko kaj imajo proizvodnje pri nas). Ampak V SLO, ki ima nižji standard, kot Nemčija, so cene njihovih izdelkov pri nas mnogo, mnogo dražje.
Uporabniški avatar
 vencelj
#349552
Dr. Tekač napisal/-a:Hej.
Kupujem sprintarice za punco. Zanima me kaj priporocate za tek da daljse proge. Torej okoli 1km. Ze v naprej hvala za odgovore.


Misliš prav šprintarice za trening in tek na atletski stezi :?:
Nekaj takega: http://www.superge.si/Sprintarice/ ali
https://www.prva-liga.si/Mosko/sportna_ ... _atletiko/

Če punca trenira atletiko, je verjetno v kakšnem klubu in tam morajo imeti več izkušenj s tem, tako trenerji kot ostali tekači.
Če ni v klubu, se mi postavlja vprašanje, zakaj jih rabi (dif?).
Na TF je malokdo, ki ima s tem kaj izkušenj. Morda pa le...

LP, vencelj

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA