prostor za debato o (ne le tekaški) športni opremi. obleka, obutev, pripomočki ... vprašanja, predlogi, nasveti, uporaba, ...
Uporabniški avatar
 MišaMiš
#343061
Pomoje se ne bom odločila za Saucony. Zadevo bi rada prej sprobala na nogah. Zanimivo, da ni nobenega uvoznika za Saucony v Sloveniji. Na Intersportovi spletni strani sem videla, da jih ponujajo, ko pa pridem v Intersportovo trgovino, da jih probam, jih pa nimajo. Malo zgrešen sistem... škoda no, res sem že bila na tem, da prešaltam počasi.
 mojA
#343068
Živjo,
jaz sem jih kupila na 21.com, ceneje kot v trgovini in bila nadvse zadovoljna... do pred 14. dni, ko so se mi na prstu že strgale. Imam jih dobre pol leta. Navadno jih imam dlje... vsaj 2 leti. Sicer pa super za tek, mehke, nobenega žulja - nikoli. Šibka točka so očitno mrežce pri prstih.
aja - imam KINVARO 5
Uporabniški avatar
 jorgamesh
#343074
MišaMiš napisal/-a:Pomoje se ne bom odločila za Saucony. Zadevo bi rada prej sprobala na nogah. Zanimivo, da ni nobenega uvoznika za Saucony v Sloveniji. Na Intersportovi spletni strani sem videla, da jih ponujajo, ko pa pridem v Intersportovo trgovino, da jih probam, jih pa nimajo. Malo zgrešen sistem... škoda no, res sem že bila na tem, da prešaltam počasi.
Uvoznik je še do pred kratkim bil (Vita d.o.o. Trebnje), vendar očitno ni bilo dovolj tržno zanimivo in so zastopništvo opustili. Glede Intersport spletne trgovine je pa tako, da je ločena od njihovih prodajaln. Ni nujno, da bodo izdelki, ki so na spletu, na voljo v vseh ali določenih trgovinah. Najbolje je, če pokličeš na njihovo info številko in ti bodo verjetno znali povedati v kateri od prodajaln imajo na zalogi določen model copat. Bolje ima to urejeno recimo trgovina superge.si od Thomas Sporta, kjer lahko online pogledaš, v kateri prodajalni je na zalogi določen model in številka.
 AnkaB
#343093
Jaz imam Peregrine za po gozdu, so super.
S Kinvaro pa nisem najbolj zadovoljna, so premehke - nobene prave opore.

Kinvaro sem kupila pred nekaj meseci v Intersportu, Peregrine na 21.run.
 skyflyer
#351945
pozdravljeni,
mi lahko prosim svetujete okoli velikosti številk pri Saucony Kinvara. Nikjer jih ne morem probati, tako da jih bom naročil on-line. Nogo imam 43. Tečem v Asics 44.
Hvala za kakršnokoli pomoč.

Dule
Uporabniški avatar
 Loni
#351947
Kaj če bi preveril centimetre? Jaz imam isto številko tako Asicsovih kot Sauconyjevih copat.
Uporabniški avatar
 jorgamesh
#351948
skyflyer napisal/-a:pozdravljeni,
mi lahko prosim svetujete okoli velikosti številk pri Saucony Kinvara. Nikjer jih ne morem probati, tako da jih bom naročil on-line. Nogo imam 43. Tečem v Asics 44.
Hvala za kakršnokoli pomoč.

Dule
Kinvaro imajo na zalogi v Intersportu. Na njihovi spletni strani preveri, kje je na zalogi številka, ki jo iščeš.
Uporabniški avatar
 jorgamesh
#357900
Ima mogoče kdo Ride 9 ali 10 in lahko kaj več pove o obstojnosti copata? Ride 9 sem imel na nogah in mi precej ustreza. Ker je malo ožji v sprednjem delu, me zanima, kako trpežen je sprednji del copata. Da se ne prehitro natrga. Copate bi uporabljal za dolge teke, tako da bi rad iz njih "izvlekel" precej kilometrov. :D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA