prostor za debato o (ne le tekaški) športni opremi. obleka, obutev, pripomočki ... vprašanja, predlogi, nasveti, uporaba, ...
 blah
#212082
Evo nabavil garmin fr50. Hvala vsem za informacije. Si pa bom poleti nabavil Suunto T3c polished, oz. jo dobim od staršev juhej! :laola
 skorc
#212154
Ta Suunto-va verzija poliranega krokodila je v živo naravnost ostudna. Na slikah zgleda dobro, ko pa vidiš v živo te pa mine. Vsaj mene je. :)

Ej, tu na TF-u naletiš vsake toliko na kakšnega pacienta, ki mu pupustijo živci in ti podari soliden Suunto-jev kompletek popolnoma brezplačno. Luzr je skoraj dobil, enega v verziji T4 vulcano red, pa je bil za nekaj ur prepozen. :lol:

Luzr, pa poglej si to lepotico no:
Slika

A mi ne bi pristajala zraven tega?
Slika
 garmin 50
#212156
skorc napisal/-a:Ta Suunto-va verzija poliranega krokodila je v živo naravnost ostudna. Na slikah zgleda dobro, ko pa vidiš v živo te pa mine. Vsaj mene je. :)

Ej, tu na TF-u naletiš vsake toliko na kakšnega pacienta, ki mu pupustijo živci in ti podari soliden Suunto-jev kompletek popolnoma brezplačno. Luzr je skoraj dobil, enega v verziji T4 vulcano red, pa je bil za nekaj ur prepozen. :lol:

Luzr, pa poglej si to lepotico no:
Slika

A mi ne bi pristajala zraven tega?
Slika


To je T6!
 skorc
#212160
Ne ni. To je T6c! ;)

V enem izmed prejšnjih postov sem pisal, da si ga bom omislil takoj, ko mu vgradijo GPS. Sedaj pa ko sem videl zraven česa paše, pa bo očitno padel že prej. :lol:
 garmin 50
#212165
skorc napisal/-a:Ne ni. To je T6c! ;)

V enem izmed prejšnjih postov sem pisal, da si ga bom omislil takoj, ko mu vgradijo GPS. Sedaj pa ko sem videl zraven česa paše, pa bo očitno padel že prej. :lol:

:clap:
 blah
#212242
Ta Suunto-va verzija poliranega krokodila je v živo naravnost ostudna. Na slikah zgleda dobro, ko pa vidiš v živo te pa mine. Vsaj mene je.


Meni pa je postala še bolj všečna ko sem jo videl v živo :)
 klopotec
#212243
TUDI JAZ IMAM ENO POMEMBNO VPRAŠANJE:

KUPUJEM TEKAŠKO URO POLAR RS300X SD PA JE CENA KAR VISKOKA. NA NAŠI SPLETNI TRGOVINI BI JO NAMREČ LAHKO KUPILA ZA CENO 216 EUR, KAR PA SE MI ZDI KAR PRECEJ. ZANIMA ME, ČE KDO VE, KJE BI LAHKO OMENJENO URO KUPILA, VENDAR ZA NIŽJO CENO (NE ŽELIM PA KUPITI RABLJENE)!

HVALA ZA POMOČ! :wink:

LP, JURKA

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA