prostor za debato o (ne le tekaški) športni opremi. obleka, obutev, pripomočki ... vprašanja, predlogi, nasveti, uporaba, ...
 Geek
#218399
Zdravo,
Mogoče ve kdo kje je največja izbira Reebok tekaških superg?
Hvala
 Geek
#218589
Hvala za informacijo. Ja, s temi reebok čudna situacija. Mislim da je to firma, ki je narejena bolj za ameriški trg, v zadnjih letnih pa tud da mal opuščajo ta program. Jast sem si pred 5-6 leti kupil Premier Road lite za cca 24k takratnih SIT ( takrat celo premoženje). Vredni so tolk dnarja, ker se od takrat ni strga strgal ni en šiv...Jer pa res, da so bolj masivni in pa mogoče mal trdi. Zdej iščem nove superge, pa mal čekiram kje so kej zaloge. Kolkr vidim je Reebok v sloveniji bolj slabo zastopan...bo se zapeljal to te trgovine...
Uporabniški avatar
 ironmaiden
#218867
glede samega programa-addidas je kupil reebok pred leti!tako tudi program ne napreduje tako naprej.Imajo pa v ameriki nove modele teh naših predhodnikov,sam do slovenije je dolga pot.
Glede na to da je Reebok že pre letom 1900 naredil prve sprintarce,ter kljub najnovejših tehnologij (pump,dmx foam.....)se nobena stvar ni prijela!žalostno!
Nekako asocijacija v avtomobilizmu z Lancio.
Uporabniški avatar
 Radolca
#298406
zdravo :!:
pred parimi meseci sem kupil reebok ziglite v Pitarello trgovini v stavbi Merkur-ja v Škofji Loki, za en pocen dnar, to pomeni za 42 Eurov. Pa se mi tko dobro teče v njih, da bom poskušal še en par kupit (če jih mogoče še šparajo zame :?: )
 thag
#357082
Bom uporabil tole temo, da ne smetim z novimi.
V Dechatlonu v Miljah sem v ponedeljek kupil sledeče teniske REEBOK YOURFLEX GRIS NOIR
https://www.decathlon.fr/reebok-yourfle ... 0634.html#

zanima me ali jih je že kdo imel in uporabljal? Sam sem do ydaj 2x šel teči in moram reči, da mi kar ugajajo, prijetno se oprimejo noge, zelo lahke so, podplat mi je ravnopra trda, in vložek notri je s spominsko peno, kar mi daje neverjetno dober občutek med hojo in tekom. Všeč pa mi je bila tudi cena, saj so za njih odštel 30 € ker naj bi bila "fine serie" ( konec serije )

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA