prostor za debato o (ne le tekaški) športni opremi. obleka, obutev, pripomočki ... vprašanja, predlogi, nasveti, uporaba, ...
Uporabniški avatar
 čara
#337200
A se nikomur od vas ne vrti muzika v glavi? Meni to ni problem, sploh.
Posebno med deževnimi sprehodi, teki, je to nekaj najlažjega. Je pa res, da nikoli nisem bila dolgoprogaš. In je tudi res, da imam pravzaprav rada tišino, glas vode, vetra, ptic (ti mi grejo že naživce, sploh poleti ko že ob 4h zjutraj zganjajo kraval).
 igor9x
#337202
Takole gre lahko v nedogled in to res nima smisla počet,tako bi se našel nekdo ki bi zatrjeval da on pa čisto lahko hodi brez pohodniških palic in ne razume kako jih lahko kdo uporablja,pa še hrup povzročajo.Lakhko si edino izmenjujemo izkušnje,stvar posameznika pa je ali bo to uporabil ali ne.
Uporabniški avatar
 čara
#337204
Ne, saj se sploh ne gre za to. Imam tudi jaz mp3...Ampak, če zadeve tako crkujejo in toliko stanejo, bi se pa res vprašala, če bi sploh še kupila. Oz. ga vsaj v dežju in še manj v bazenu ne bi uporabljala, ker bi mi bilo škoda, da se pokvari, oksidira... Hja denar je treba razporedit, eni ga imamo manj, drugi pa več. Moj mp3 ima 5 let, slušalke sem pa res lani morala nove kupit. Ampak ne nekih zelo dragih.
 drazi
#339732
Imate kaj izkušenj z Yurbuds slušalkami (modeli, neizpadanje)? Ali priporočate katere druge slušalke za tek , da ne padajo skoz iz ušes?
 drejko
#339760
igor9x napisal/-a:Rad bi samo poročal o slabi izkušnji glede tehle sonijevih slušalk z predvajalnikom.Ves čas je bilo treba čistiti kontakte da jih je polnilec sploh zaznal,kontakti so postali zeleni oksidirali so.Pa to se še reši,prav tako se navadiš zamolklega bobnenja po teku navzdol.Ni bilo še leto naokoli ko je crknila ena slušalka.Sedaj mi ležijo doma in je bil to stran vržen denar-70eurov.


Tudi sam uporabljam tale j... od sonya res je treba kar naprej čistit kontakte in tudi mdni se je zgodili da ena slušalka ni delala pa sem snel gumice dol pa malo pošprical z alkoholom not v slušalke in jih malo potresel kot da bi hotel ven spraviti ušesno maslo oz.svinarijo ki se nabere v slušalkah in seveda ni delalo ampak samo do takrat dokler se ne posuši , se pravi to sem naredil zvečer zjutraj je pa delalo.
Upam , da ti bo to v pomoč, sicer so to moje 2 slusalke z mp3 od sonnya zagotovo pa zadnje saj sem jih imel tako prve kot druge veckrat na servisu prve so mi crknile dober teden po preteku garancije. Osel gre enkrat na led jaz pa pač dvakrat.
Uporabniški avatar
 muc
#339764
drazi napisal/-a:Imate kaj izkušenj z Yurbuds slušalkami (modeli, neizpadanje)? Ali priporočate katere druge slušalke za tek , da ne padajo skoz iz ušes?



Oj, jest uporabljam že kakšno leto, dve Yurbuds slušalke in so mi ok...model Inspire se mi zdi, lp
 TinaN
#345750
Jaz sem tudi na Kickstarterju pobrskala in sem videla slušalke z imenom Twistear in sem si jih kar naročila, ker si lahko kabel prilagajaš in mislim da mi ne bodo v napoto. Sem pa tudi jaz kot predčasni komentarji, se že tako navadila na glasbo v ušesih, da težko laufam brez glasbe. Je pa tukaj še link, če koga zanima. :)
http://www.kickstarterforum.org/kicksta ... b223466ebb

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA