prostor za debato o (ne le tekaški) športni opremi. obleka, obutev, pripomočki ... vprašanja, predlogi, nasveti, uporaba, ...
 matejn
#279804
Živjo!

Jaz imam pa eno, mogoče že obdelano in za nekatere tudi trapasto vprašanje.Med tekom, pa tudi kolesarjenjem, srečujem ogromno sotrpinov s slušalkami v ušesih. Vem da poslušanje najljubših komadov olajša marsikateri kilometer ampak vseeno, ali vas slušalke nič ne motijo.
Saj po vsej verjetnosti so te, najnovejše slušalke ok, samo po mojih dosedanjih izkušnjah ali so me tiščale ali pa so lezle ven.
Uporabniški avatar
 tiga
#279814
No, jaz si brez glasbe res ne predstavljam iti na mtb ali pa v hrib...pa tect tudi. Mp3 vedno vlacim s seboj, ker mi glasba pomeni ogromno...kot motivator, me pomirja ali pa vzpodbuja tempo.

Na zacetku sem mislil da bom naredil doktorat iz slusalk, mali miljon sem jih sprobal...se sedaj se mi valja sigurno 10 modelov po predalih. Ene so padale ven, druge so imele slab zvok, tretje tiscale... Par let nazaj sem slucajno naletel na philipsov model, SHS3200
( te, ki jih je priporočal v postu nad mojim ). Imajo usesno sponko, tako da jih zataknes za uhelj. Sem bil se najbolj zadovoljen z njimi, ker so stale na mestu in predvajale zadovoljiv zvok. Le ob nekajurnem nosenju ali pa ko sem jih nosil pod kapo pozimi so me zacele zelo motit in tiscat v uhelj.

Letos pa sem zasledil Philipsovo action fit serijo in sem si omislil shq3000 , no in te so mi pa do sedaj dalec najbolj vsec. Sicer so malo tisje kot prejsnje, vendar vseeno dovolj mocne za uzivanje v glasbi med vadbo. in predvsem....ostanejo na mestu, niti malo ne tiscijo in tudi po nekajurnem nosenju ne motijo.

Ce ti tak princip slusalk ustreza, ti jih priporocam.
Uporabniški avatar
 pajo
#296085
Išče... Pri meni nič ne ostane tam kjer bi moralo. Mam nek model,ki je okrog ušesa pa to ni to. Vse kar ima hčer mi pade ven. Njej pač ne.Čudni uhlji kaj moremo. Kam se splača glede na izbiro zaviti? Hudič je ker ne moraš probati.
Uporabniški avatar
 lojze
#296231
meni so se v redu obnesle maxell kupljene v intersparu, se nataknejo na ušesa, pa še kapo lahko daš čez. za toplejše vreme pa EBX, v mrazu jih ne moreš poriti s kapo, pa še baterija dela dosti manj časa zaradi mraza.
Uporabniški avatar
 zajc
#296239
pajo napisal/-a:Išče... Pri meni nič ne ostane tam kjer bi moralo. Mam nek model,ki je okrog ušesa pa to ni to. Vse kar ima hčer mi pade ven. Njej pač ne.Čudni uhlji kaj moremo. Kam se splača glede na izbiro zaviti? Hudič je ker ne moraš probati.

Jaz imam že leto in pol SONY NWZ-W252. Slušalke z enim polnjenjem zdržijo več kot 10 ur. Če si jih pozabil polniti, jih lahko samo v 5. minutah napolniš za cca. 1,5 ure teka. Slušalke imajo 3 različne velike nastavke za ušesa, ni da ni, da bi ti kakšen ustrezal. Z njimi sem do sedaj pretekel slabih 10.000 km, v dežju, vetru, vročini. Med samim tekom ne motijo in ne padajo ven iz ušesa. Zdaj prodajajo še manjši model, v različnih barvah, primer http://goo.gl/0UcMK. Edina stvar, ki me moti, je cena.
Uporabniški avatar
 Žiga Šubic
#296313
Imam popolnoma navadne slušalke za v uho, na žico. Prej so mi dostikrat padale ven, sedaj pa dam žico najprej pod trak in nato v uho in nimam nobenih problemov. Edino dovolj dolgo žico morajo imeti... Po par letih tekanja z mp3 grem dostikrat teči tudi brez glasbe in raje poslušam žvrgolenje ptičev :D
Uporabniški avatar
 comandos
#296368
Sam uporablam najbolj ceneno opcijo slusalk in sicer:
Slika
in vm morm povedat da je ta mp3 zlata vredn, kabli niso predolgi da bi opletali okoli, slušalke glih lepo pašejo v ušesa res da zvok ni bog ve kaj ampak stvar dela in me ne moti tako pa priporočam.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA