prostor za debato o (ne le tekaški) športni opremi. obleka, obutev, pripomočki ... vprašanja, predlogi, nasveti, uporaba, ...
 scubadiver
#310693
Pozdravljeni.
Jaz imam pa eno ali dve vprašanji kakšne imate izkušnje z tekaškimi copati Saucony Kinavara 3.Ali jih uporabljate zgolj za tekme ali tudi za vsakdanji tek cca 10km.
Hvala za info
Uporabniški avatar
 MitjaG
#310695
Meni so kinvara in peregrnie daleč najboljši čevlji. Uporabljam jih vedno in povsod :). Z tako z enimi kot drugimi še nisem dobil žulja (tudi pri tekih daljših od 100km), cena je "ugodna", tako da jih jaz samo hvalim :D
Je pa razlika med peto in prsti "le" 4mm tako da to mogoče koga moti, še posebej če je vajen čevljev z visoko peto.
 matej.mbc
#310829
Pozdravljeni,
tudi sam sem ponosni uporabnik Kinvara 3 in o njih lahko govorim le v superlativih. Verjetno si bom po dotrajanju teh omislil nov par 3-ke.
Sem si pa za daljše teke naročil Mirage 3 in komaj čakam, da jih sprobam v praksi :)
 vroom
#310877
Jaz na splošno nisem občutil problema zaradi 4mm offseta, pa sicer tečem na čevljih, ki imajo 9 in 12 mm offseta. Drugače se mi zdijo v redu čevlji, sam imam edino problem, ker sem vzel za pol številke prevelike, tako da mi "upper" ne ustreza najbolje, sicer so pa občutki dobri.
Kinvara 4 mislim, da so malo večje cifre od trojke, vsaj kolikor sem gledal primerjave na runningwarehouse.
 matej.mbc
#311056
Kinvara 4 so bojda zelo dobri ampak le zaradi tega, ker so bili že Kinvara 3 odličen tekaški copat. Kolikor sem pa jaz poslušal primerjave med 3 in 4 ima slednja kvečjemu kakšno hibo več kakor trojka. Mislim, da se bolj splača ostati na trojki. Če ne drugače že zaradi cene, ki je sedaj še nekoliko bolj padla :)
 vroom
#311069
matej.mbc napisal/-a:Kinvara 4 so bojda zelo dobri ampak le zaradi tega, ker so bili že Kinvara 3 odličen tekaški copat. Kolikor sem pa jaz poslušal primerjave med 3 in 4 ima slednja kvečjemu kakšno hibo več kakor trojka. Mislim, da se bolj splača ostati na trojki. Če ne drugače že zaradi cene, ki je sedaj še nekoliko bolj padla :)


Baje je Kinvara 4 tudi nekoliko bolj trdi. Ugibam, da je bilo vprašanje po trojki zastavljeno, ker so ravno zdaj akcije nanjo v Intersportu :wink:
 vcobra
#311138
Tudi jaz imam Kinvara 3 in so ZAKON. Zgornji del mehek, lahek in zračen, spodnji pa...meni nenormalno ustreza :) Poznam še 3 ZELO zadovoljne uporabnike in eno uporabnico teh odličnih superg :)
Uporabniški avatar
 Jurcho
#311670
Tudi jaz sem končno prišel do svojih. Kinvara 3. Dolgo dolgo sem kolebal, v bistvu dva meseca, vmes gledal opise, probaval še druge superge po trgovinah, ampak na koncu sem se vseeno odločil.. nisem vedel ali bi vzel kinvara 3 ali 4.. in sem po par "pogovorih" pristal na 3 :) Zaenkrat,sicer malo hitro,po dveh 10km tekih, lahko rečem da so SUPER :) Upam da bo tako tudi ostalo.. me pa zanima kako se bodo obnesli na 20km trasi, kar pa bom probal ko neha deževat (malo mi jih je še škoda:D)
Uporabniški avatar
 vencelj
#316220
Kje se še da kupiti Saucony :?:
Včasih so jih imeli v Intersportu v Šiški (prav tako tudi Brooks), zadnjič pa sem ugotovil, da tudi Šiška ni več, kar je bila, pač pa (glede na izbiro) čisto navadna štacuna s športno opremo. Kje se torej še da dobiti superge teh dveh znamk :?: Vem, kdo je uvoznik, a mi to ne pomaga kaj dosti...iščem nekaj, kjer se ustaviš mimogrede in v 10 minutah opraviš nakup. OK., spletna prodaja že, a je zadevo treba vsaj sprobat.
Če bi prej vedel, da je to lahko problem, bi jih kupil na EXPO... :roll:

LP, vencelj
Uporabniški avatar
 muc
#316221
hmmm Vencelj težka bo!..kot si že napisal jih imajo v kakšnem Intersportu ampak ni rečeno, da vse modele sploh pa vse številke tako, da je najbolj zanesljiva varianta v Trebnjem (uvoznik)...predlagam, pa da se prej pokliče kaj imajo na zalogi.
Sam sem bi pri njih kakšen mesec nazaj, ko sem menjal en model copata, ki sem jih dobil na Triglav teku in so mi šli ful na roko, tako da jih lahko samo pohvalim...je pa treba it mal na izlet :wink:

p.s.
številke so pa kar majhne, vsaj po mojih izkušnjah...
Uporabniški avatar
 Sukar
#316224
Saucony prodajajo tudi v novi tgovini na Viču v bivši Lesnini, imena trgovine se pa na žalost ne spomnim.
Uporabniški avatar
 Scooby
#316225
Kakšen model ali dva prodajajo tudi v Hervisu. nazadnje sem tam poleti probaval Kinvaro 3.
Uporabniški avatar
 vencelj
#316227
Hvala, fantje, za odgovore :!:
AVI napisal/-a:Lahko pa še miciM (Polono), povprašaš... ;)


Tomas sport je kar dobro založen, verjetno res...

Sukar napisal/-a:Saucony prodajajo tudi v novi tgovini na Viču v bivši Lesnini, imena trgovine se pa na žalost ne spomnim.


Morda http://www.amfibija.si/

LP

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA