prostor za debato o (ne le tekaški) športni opremi. obleka, obutev, pripomočki ... vprašanja, predlogi, nasveti, uporaba, ...
Uporabniški avatar
 StaraKost
#357467
Mene ni ožulilo nikoli, ne pri prejšnjih, še manj pri H7.
V850, V810? Upam, da ne. Sedanji uri ne manjka popolnoma nič. Naj raje naredijo vse, kar je obljubljeno ali zahtevano od uporabnikov. Nove ure pravzaprav noben ne potrebuje, ker tudi sedanja omogoča vse, kar potrebuješ za dober trening. Ostalo je šminka, ki je sicer zanimiva za gledanje, nima pa prave uporabne vrednosti.
 markmark
#357468
Nekje zasledil tudi v830.To bo nova triatlon ura ter kolesarski števec če se ne motim? :D :D
Uporabniški avatar
 jorgamesh
#357471
papikele napisal/-a:Jaz imam vedno malo. To je od pasa ker drgne ob kožo. Ni pa moteče.

Morda kdo ve kaj več, nekaj se govori o naslednjih modelih V850 in V 810? :D
Pas nima kaj drgniti, če je pravilno zategnjen. Nikoli nisem čutil niti najmanjšega nelagodja.
Naslednik v800 je napovedan za pomlad 2018. Vgrajen merilec utripa v uri mu verjetno ne uide. :D
Uporabniški avatar
 StaraKost
#357478
Upam, da ne. Jaz imam v zimi uro čez rokav, verjamem, da tudi ostali :mrgreen: .
 ogi
#357487
Ravno to je razlog, zakaj, vsaj zame, opticni HR niti pod razno ne pride v postev. No pa poleg ure cez obleko pozimi, ga imam poleti na krmilu mtb, kjer bo prav tako bolj svoh delal. Da tistih cca. 10% napake, ki jo ima optical HR niti ne omenjam. Je pa res, kolikor mi je znano, imajo vse ure z optical HR moznost tudi HR preko traku, tako da ce zelis bo trak ostal... no vsaj upam da bo.
 hladilnik
#357537
Jaz sem letos presaltal na optiko in moram reci, da pokrije 90% potreb. Za vse ostalo se zmeraj lahko uporabis pascek okoli prsi. 10% kjer optika zataji so intervalni treningi in kot receno zimsko obdobje, ko imas uro montirano na rokavu in/ali kolesu. Kdor ima probleme nima dobro montirane ure, 2cm pod zapestjem, bolj na tesno se more prilegati pa moski obrijte si tisti del zapestja.

Vrhunska pogruntavscina. Imam Polar M430, ki je zaenkrat top, boljsi od fenixa 5 v tem (6 diod, boljsi algoritem..)
 markmark
#358991
Živjo mam uprašanje ali se da na v800 spremeniti športne profile duatlona oziroma triatlona pač plavanje tek kolesarjenje da se da katere druge športe lp
Uporabniški avatar
 StaraKost
#358995
DA. Free Multisport ti omogoča prehod med bilo katero aktivnostjo.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA