prostor za debato o (ne le tekaški) športni opremi. obleka, obutev, pripomočki ... vprašanja, predlogi, nasveti, uporaba, ...
 papikele
#341723
Ima kdo kakšne izkušnje z omenjeno uro? opazil sem namreč, da je o EDINA ura od Garmina, ki ima podporo GPS in Glonass (Ruski navigacijski sistem). Iz tega sklepam, da je zadeva veliko bolj točna :wink: Kar je zame daleč najbolj pomemben podatek pri športnih urah.
Nisem pa opazil da bi imela še katera druga ura kakšnega drugega proizvajalca to funkcijo. Ali?
Uporabniški avatar
 klatez
#341733
http://fellrnr.com/wiki/GPS_Accuracy
...I expected GPS watches to improve with time, but the opposite appears to be happening. With the Garmin devices especially, you can see that the older watches generally do far better than the newer ones. I suspect this is due to compromises to get better battery life and smaller packaging and the cost of GPS accuracy...

Epix in Fenix 3 imata GLONASS. Za Epixa se vidi v zgornjem linku, kako je z natančnostjo. Fenix 3 pa ima stare probleme z natančnostjo in ko bo dodan v ta pregled, bo verjetno tam nekje kot Fenix 2...
Uporabniški avatar
 klatez
#346497
Mogoče kdo ve, kje bi se dal trenutno najugodneje dobiti Garmin Forerunner 920XT?
Uporabniški avatar
 klatez
#346502
Hvala, to dvoje sem našel.
Decathlon je po moje OK, navi-technology pa je verjetno scam.
Zaenkrat je največ, kar sem našel, nekje okoli 25% popusta na priporočeno prodajno ceno.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA