prostor za debato o (ne le tekaški) športni opremi. obleka, obutev, pripomočki ... vprašanja, predlogi, nasveti, uporaba, ...
 Ale1977
#345436
Pozdravljeni!
Imam en problem...
Od avgusta sem lastnik ure Garmin Fenix 3. Do sredine januarja je delalo vse ok potem pa je začela zafrkavati. Večkrat se je na uri izpisalo za odklepanje pritisnite... pa se je sploh nisem dotaknil. Drugi, večji problem pa je, da ko z njo tečem na tekalni stezi ne šteje več pravilno km. Do sredine januarja je štela super nato pa se ji je zmešal. Problem je v tem, da piše da tečem hitreje kot dejansko tečem. Se pravi na stezi pretečem en km na uri piše 1,3 do 1.4 km. Sem jo nesel na servis, kjer so naložili nov software, a je bilo isto. Nesel sem jo nazaj sem dobil novo, a isti k.. (sem probal vse z metrom sem izmeril dolžino, izmeril korake in vpisal v uro, a isti šmorn) Sem vzel za foro od sina Garmin Vivosmart HR in jo dal na desno roko (prej sem seveda zamenjal podatke leta, teža, velikost) in kilometri so bili isti kot na stezi :).
Je imel kdo podobne težave? Kako ste jih rešili???

Hvala lp Aleš
Uporabniški avatar
 gams
#345445
Res je dobrodošel v klub Fenix, sam sem v dveh letih zamenjal že 2 uri zaradi takšnih in drugačnih težav. Moram pa pohvaliti osebje na servisu Garmin ker so res ok in zadeve hitro uredijo ali zamenjajo. Če bi gledal samo Garmin bi najbrž glede na težave že zamenjal uro za kakšno drugo znamko !
#345451
O super.. se pravi je Garmin v k...
Sem mislil da bo glede na to da naj bi bil vrhunski ok, a je...
sem začel z zapestnico vivofit je crknila po treh mesecih, dobil novo. Nato sem kupil vivosmart je crknil po treh mesecih... dobil novo. Sedaj sem na Fenixu in do sedaj še najvecji zafrkava ne crkne samo dela ne prav.
Saj na Garminu so prijazni, a jaz nisem kupim ure da bo po tri tedne pri njih na servisu in, da sem nato vsak teden spet pri njih, ko jo vozim nazaj..
Sam čudno da je kar naenkrat zacel šteti narobe.. Sedaj so mi rekli, da je narobe morda to, da nimam nove verzije Garmin connect na telefonu. Žal so se zmotili. Grem v torek nazaj...
Uporabniški avatar
 Komo
#345486
Kako pa vam dela Fenix 3 v naravi? Imate kake težave z GPS-om? Sam si ga namreč že dlje časa ogledujem in čakam na kakšno akcijo naših trgovin.
Mogoče Hervis 3 za 2, če se bi našel še kdo za nakup. V bistvu imam ogledane tri ure: Polar V800, Suunto Ambit 3 Peak in pa zgoraj navedenega Garmina. Namreč trenutno moj forerunner 405 gre h koncu... Lp
#345969
Hm, zunaj pa tako ne veš razen, če tečeš po "znani" izmerjeni progi. Od zadnje objave sem bil že dvakrat na Garminu in vedno so mi nekaj "prčakl" po uri in naj bi bilo dobro. Včeraj sem tekel na stez 8 km, ura je izmerila 9,4 km... Pa čudno mi je tudi to, da ima vse kroge naštimane kar po svoje. Z atek je bilo 1,61km za kolo 8 km (ostalih nisem gledal). Sem jih vprašal kako to, ali sem dobil kako rabljeno/testno pa so rekli to najbrš naštima kak update :).
Grem v ponedeljek tja in bom rekel, da hočem NOVO!!!
Uporabniški avatar
 majcka
#346200
guardy napisal/-a:
Ale1977 napisal/-a:Vceraj dobil novo uro.. upam, da bo v tretje ok :D :D


Po tertjem poizkusu pač prešaltaš na Suunto. Ni tako lepa, dela pa :laola


Moja je še lepša, samo malo obavtna je. :lol:
Uporabniški avatar
 klatez
#346265
yogo napisal/-a:
Napisal/-a klatez

Glede natančnosti: ko se boš prebil skozi 205 strani te teme na garminovem forumu, ti bo verjetno vse jasno :roll:
https://forums.garmin.com/showthread.ph ... S-Accuracy


Zgleda, da nisi prebral vseh strani o natančnosti F3 :wink:


He, he, omenjena tema ima sedaj že 215 strani... :mrgreen:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA