prostor za debato o (ne le tekaški) športni opremi. obleka, obutev, pripomočki ... vprašanja, predlogi, nasveti, uporaba, ...
#355916
Živjo,
zanima me če kdo ve kakšen ruzak je dober za nosit otroka za v hribe. Star je 2 leti in ze normalno sedi.
Ce je opcija mi povejte se kej se to kupuje, take stvari za pohodništvo?č

Lp,
Matjaz
Uporabniški avatar
 raines
#355921
Jaz sem uporabljal Deuter-jevega in je super. Nove sem videl v trgovini Extremvital, samo jaz bi pobrskal še malo po spletu(mogoče tudi bolha za rabljene). Hrbtišče nahrbtnika je super in kvalitetno, moja hči je tudi uživala v njem. Pod njenim sediščem je tudi predalček za kakšno malico, majico,...
Uporabniški avatar
 tadejz
#355930
Deuter je odličen. Cena s popustom na Hervis strani je ok. Razmisli o rabljenem, večina, ki se prodaja, je malo rabljenih in v dobrem stanju (cene med 100€-150€).
Uporabniški avatar
 husein
#355939
Matjaz.Volkar napisal/-a:Super, sem ga videl na hervis.si ga majo v akciji. A to je ta?
https://www.hervis.si/store/Oprema/Torb ... OR-2049141
A je to ugodna cena zanovega, rabljenega ne bi kupoval, se mi zdi bolje da ni ves poslinjen ;)

Tista podloga je odstranljiva in je pralna.
Ruzak je pa vrhunski in udoben za nošnjo. Prostora ima ogromno, zadaj (med hrbtom in otrokom) je prostor za meh, ima streho... Moji dve punci sta po pol ure hoje že spali. Mi je kar hudo, ker sta že tako veliki, da jih ne nosim več (je bil dober trening za gorske teke :D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA