prostor za debato o (ne le tekaški) športni opremi. obleka, obutev, pripomočki ... vprašanja, predlogi, nasveti, uporaba, ...
 markmark
#355968
Izbiram med polar v800 ali garmin forerunner 920xt kaj je boljše oziroma če ima kateri izkušnje?
 bossteb
#355969
 rider123
#355972
imam polar v800 in sem zelo zadovoljen, res top ura ki jo dobiš za zelo dobro ceno, kolega ima garmina fr920xt in ni najbolj zadovoljen z njem, mu večkrat kaj ponagaja itd... če že, potem bi ti predlagal Suunto Ambit 3 Peak ki se ga dobiti za dobro ceno, saj so veliki popusti zaradi novega modela Spartan.

Mene osebno je motil izgled in občutek ure Suunto na roki, zato sem raje izbral Polar, Garmin je preveč problematičen zato ni prišel v ožji izbor...
 aleššš
#355976
Odvisno kakšne prioritete želiš pri uri .Prozvajalci mečejo na trg vsako leto nove modele, ki pa so bolj ali manj polizdelki z raznimi težavami.Jaz sem v podobni dilemi izbral polar v800 res ni najnovejši model vendar deluje vsaj meni brezhibno dizajn sicer ni nevemkaj ,nima cel kup odvečnih funkcij je bolj špartanska ura v primerjavi s konkurenco ima soliden gps. Na zapestju ni moteča tudi polar flow je čisto soliden z vsemi podatki ki jih potrebuješ deluje tudi na stravo....
 markmark
#355979
rider123 kako mislis problematičenglede same ure servisa osebno imam ze fenix5x in mi odlicno deluje ampak to ni tekaska ura zato iščem se eno uro izklucno tekasko.Sem pa zasledil da je polar v800 med najboljsimi urami kar se tice teka ter podatkov.
 rider123
#355981
kar se tiče prijateljevega garmina, najprej mu je po mesecu dni crknil...sicer je dobil novega, ampak vseeno nepotrebne sitnosti, nato pa pač občasne težave z gps, strgal se mu je pasek, tudi sama natančnost gpsa je slabša napram moji polar kolikor spremljam njegove podvige... nasploh garmin ni na najboljšem glasu kar se zanesljivosti tiče, in ni to samo moje mnenje, je dosti tega po naših in tujih forumih :D je pa tudi res mal odvisno od sreče na kakšno uro naletiš in od modela do modela ure...

drugače pa če ne potrebuješ dolge avtonomije baterije in barometra, predlagam kakšen model "slabšo" uro ki je lažja in bolj udobna za tek, ti top modeli so sicer dobre ure, ampak posledično težki in ne najbolj udobni za tek, sploh za kakšne hitre ravninske teke.
 markmark
#355982
potem raje da kupim npr. garmin forrtunner 35 ali polar m400-m430 ker fenix 5x res malce tezek rata pri teku.
Uporabniški avatar
 tadejz
#355983
markmark napisal/-a:potem raje da kupim npr. garmin forrtunner 35 ali polar m400-m430 ker fenix 5x res malce tezek rata pri teku.


Glede Forerunner 35: izjemno lahka in udobna ura, pašček mi je na prvi pogled izgledal bogi, ampak je kvaliteten. Ura je enostavna in lahka za uporabo (meni), podatki na zaslonu so veliki in lepo vidni, baterija je ok, polnjenje enostavno. Prikaz tempa ni tako natančen kot pri boljših modelih oz je prikaz spremembe tempa malo bolj počasnen.
Glede na ceno je zelo korektna ura.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA