prostor za debato o (ne le tekaški) športni opremi. obleka, obutev, pripomočki ... vprašanja, predlogi, nasveti, uporaba, ...
 thag
#358687
Kaj pa polarjeva m200 in njen zapestni merilnik?
Nekako vsake toliko preverim podatek na uri in "meitev po staro- štetje uripov v 15 sekundah x 4 ) pa vedno štima, kak utrip gor dol, ma smo tam.
Me pa malce sekira to, da mi kaže dokaj nizek utrip zadnje tri tedne, in mi med tekom ne uspe ročno meriti, ustavljati za to se mi ne da. Pa ne vem ali sem dejansko toliko napredoval, ali je kaj narobe. Razmišljam o izposoji tastovega hr monitorja ( garmin forerunner 10 ali nekaj podobnega) da primerjam pol reyultate. Po prebiranju po spletu naj bi bil ta hr monitor dokaj natanćem
 ornitolog
#362874
Živjo,

kdo ve, če se da kje v Sloveniji ali preko slo. spletne trgovine kupiti Polar H7?

LP Janez
 ornitolog
#362913
Ali je H10 kompatibilen z Polar V800?
H7 v Hervisu nimajo več na zalogi, bom verjetno moral naročit prek Amazona.
 Mih
#363195
Kako se pa Polar H10 obnese pri povezljivosti z Garmin urami, konkretno FR 235, FR 735 XT in FR 645 music? Pas imam in potrebujem uro, vendar me Polarjev Vantage M nekako ne prepriča, saj glede na teste ura še ni tam, kjer bi si jo želel. Ne bi pa rad kupoval novega pasu, ker zadeva ni poceni, poleg tega mi je H10 udoben (koliko je pač lahko).

Kot alternativo bi sicer lahko na bolhi kupil kakšno staro M400 ali M430, ampak so večinoma nekaj že dale skozi in vprašanje koliko časa bi takšna rešitev držala.
Uporabniški avatar
 jorgamesh
#363196
Dela normalno. Pred kratkim so pas programsko nadgradili da podpira tudi Garminov standard ANT+ in ne samo bluetooth.

Drugače sta f235 in f735 zelo stara modela ur. Čez par dni bosta napovedana nova modela in sicer F245 in F945.

Sicer je ravno danes prišel ven nov popravek za Vantage serijo, ki naj bi med drugim izboljšal GPS natančnost.

GPS enhancements

The new Vantage firmware also brings several updates that improve GPS performance. This is an important topic for us, and since the products’ release, we’ve made several updates to improve GPS performance and data accuracy, and the work continues to further enhance them. Here’s a list of the upgrades made so far:

3.2.2 release April 29th, 2019

GNSS chip firmware updated – Improves Vantage M altitude data accuracy and reduces the probability of large altitude variations.
AGPS data is now downloaded once a day to your Vantage (previously once a week) via the Flow app when connected to your phone which improves overall GNSS data accuracy and allows faster fix times.
SBAS (Egnos EU & WAAS US satellites) enabled by default – Provides ground station correction data to satellites (GPS, Glonass and SBAS) which improves overall GNSS data accuracy.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA