prostor za debato o (ne le tekaški) športni opremi. obleka, obutev, pripomočki ... vprašanja, predlogi, nasveti, uporaba, ...
 morfejtekac
#358364
Zanimajo me vaše izkušnje s tekaško uro Furerunner 110. Jaz imam že od vsega začetka težave s paščkom, ki se strga prej kot v enem letu in pol. Do zdaj so mu sicer uro vsakič zamenjali, ker ima dve leti garancije in se garancija ob menjavi vsakič podaljša za novi dve leti. So pa v zadnjem času na Garminovem servisu začeli uporabljati trik, da napišejo, da je bila ura tovarniško obnovljena in da garancija velja le tri mesece, čeprav se vidi, da je ura nova in ima tudi drugo serijsko številko. S tem se želijo izogniti temu, da bi lahko garancijo uveljavljal v dveh letih.
 rio
#358367
imel sem popolnoima enak problem kot t in nisva edina :). to je bilo tam okol 2013. Dvakrat so mi zamenjali pašček. Jaz sem problem rešim na na način, da sem kupil uro druge znamke po drugi menjavi paščka, 110-pa prodal.

lp
 morfejtekac
#358368
No meni so do zdaj zamenjali že kakšnih pet ur. Počasi sem se tega že naveličal. Sem jim pisal, naj mi zagotovijo boljšo uro, kjer bo pašček zdržal vsaj dve leti, pa mi pošiljajo vedno isto serijo.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA