prostor za debato o (ne le tekaški) športni opremi. obleka, obutev, pripomočki ... vprašanja, predlogi, nasveti, uporaba, ...
 bostjan44
#360740
Zdravo,
Zanima me ali je možno na polar flow narediti da na enem grafu vidim rezultate iz treh različnih dni

Hvala za povratno informacijo
 tinerine90
#360791
Pozdravljeni,
da ne odpiram nove teme. Prosim, da mi nekdo razlozi kako zdruzim pas za srcni utrip z uro. Ze 100 krat sem probal na oba nacina pa mi sploh ne zazna pasu... Zamenjal sem tudi baterijo, pa ni nobene razlike. Hvala za odgovor in pomoc ze v naprej!
 slk
#360792
Za V800 greš v nastavitve - Settings - general settings - pair and sync - paired devices.
Uporabniški avatar
 jorgamesh
#360814
Verjetno je model H7. Probaj pas povezati s pametnim telefonom preko Polarjeve aplikacije. Tako lahko potem ugotoviš, ali je defekten pas ali mogoče bluetooth modul v uri. Če se ne bo povezal s telefonom je modul na pasu v okvari in ga bo potrebno zamenjati.
 ogi
#360819
Se ena stvar... vsake toliko casa H7 malo zabluzi (sicer se mi to ni naredilo ze par let pred tem pa recimo enkrat letno) in v800 ne najde H7, ceprav ga telefon (vcasih pa niti telefon ne) najde.
Takrat vzames ven baterijo iz H7, vzames 20 ali pa 50cent kovanec in sklenes kontakta za baterijo v H7. Potem vstavis baterijo nazaj notri in vsaj meni je potem vedno stvar delovala.
Aja pa se to... ce imas slucajno skonektanega na telefon, potem ti ga ura ne bo nasla. BT Smart client (v tem primeru H7) je lahko skonektan samo na eno napravo naenkrat. To pomeni, da ce je skonektan na telefon, ni opcije, da se ti bo skonektal se na uro (pri v800 se ti preko Gymlinka tako da se vedno dela, M400 pa ima samo BT tako da ni opcije). Ce se ti avtomatsko priklopi na telefon, ali pobrises BT peering na telefonu ali pa na telefonu ugasnes BT pa bo slo potem na uro.
 tinerine90
#360823
Sploh mi ne najde Bluetooth pasu... Ne ura, ne telefon... Kot da bi ga moral uklopit nekje... Sm vzel ven baterijo pa s kovancem konektorje skup dal... Pas je mrtev, ne dela, ne zazna nicesar...

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA