prostor za debato o (ne le tekaški) športni opremi. obleka, obutev, pripomočki ... vprašanja, predlogi, nasveti, uporaba, ...
 Gapek
#369846
Zdravo. Rad bi kupil nove tekaške copate za zunanjo uporabo in občasno na tekalni stezi. Zunaj je teren asfalt ali pa makadam. Ker sem bolj novinec na tem področju, me zanima katere tekaške copate mi priporočate oziroma da se bom pravilno odločil? Na kaj moram biti pozoren? Hvala za pomoč.
 vinkop
#369849
težak odgovor, najprej je potrebno ugotoviti kakšno stopalo imaš, to ponavadi se lahko testira v vsaki boljši športni prodajalni tekaške opreme. Copati morajo biti najmanj številko večji, kot imaš ostalo obutev, da ne pride do nepotrebnih žuljev in odrgnin...glede znamke copat tudi ni pravila. najbolj važno je, da se udobno počutiš v njih po končani vadbi... :-D
Uporabniški avatar
 zz topka
#369850
vinkop napisal/-a:.... najbolj važno je, da se udobno počutiš v njih po končani vadbi... :-D

Bi dodala, da je še bolj pred vadbo važno, da se je noga lepo usedla v copat. :-D Kakšen in ktere znamke, pa res ni veri important.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA