prostor za debato o (ne le tekaški) športni opremi. obleka, obutev, pripomočki ... vprašanja, predlogi, nasveti, uporaba, ...
Uporabniški avatar
 LILA
#45793
-ko tečem vedno brez
-ko kolesarim vedno brez
- poleti ko grem v hribe vedno brez
 markos
#45836
No, jaz sem bolj sramežljive sorte :oops:

Ni teka brez Fila spodnjic - normal design :!: , bokserce so za v posteljo :wink: :D
Uporabniški avatar
 pegaz
#45866
INOT napisal/-a:Čisto resno.Kolesarske hlače (originalne z všito podlogo) so se vedno nosile brez spodnjic.Tudi originalne tekaške hlačke so mišljene,da se nosijo brez spodnjega perila.Vsaj pri moških.

Kolo: se strinjam.
Tek: spodnjice (slip) imam vedno oblečene le pozimi pri dolgih pajkicah, in občasno poleti pri tekaških hlačkah (singlet). Kratke poletne pajkice pa vedno brez - to je bilo eno pomembnih odkritij mojega maratonskega treninga 2004.

LL, Pegaz :)
 Iztokb
#46483
Kolo brez, tek prav tako, mislim pa da je to presoja in ugotovitev posameznika in dokler ne probaš enostavno ne moreš vedet. Jaz sem svoje čase zelo veliko gorsko kolesaril in na začetku sem uporabljal tudi spodnje hlače, ko sem enkrat probal brez jih nikoli več nisem oblekel,... no ja da ne bo pomote ko grem na kolo seveda :)
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#46527
markos napisal/-a:No, jaz sem bolj sramežljive sorte :oops:

Ni teka brez Fila spodnjic - normal design :!: , bokserce so za v posteljo :wink: :D


Ma kdo je rekel da so boksarice za v posteljo :lol: :lol: !
Za v posteljo je zgoraj brez spodaj skoraj brez :lol: :lol: :lol: :lol: , ali pa :roll: :wink: !
Človekova koža bolj diha :lol: :lol: .
Pa človek se ne počuti tako zategnjenega :lol: .Pa bolj praktično je :lol: :wink: !
Dost traparij že grem!
ČAO!
Uporabniški avatar
 nada
#46544
Evo še ena ženska;od maja do novembra brez (pa kdo bo še gate v vročini nase tlaču :wink:); pozimi pa včasih ta debele hlačke, včasih pa tud' sam tange :oops:
Uporabniški avatar
 Kunec
#46550
Jest zakenkrat sam z gatami, bom pa na kolesu probal brez. Sicer pa na tekaških hlačah vedno odrežem spodnje hlače stran, ki so prišite zraven hlač, tako da imam potem sam ene na sebi.
Uporabniški avatar
 bigfrik
#46551
nada napisal/-a:Evo še ena ženska;od maja do novembra brez
A to pri teku al.....? :twisted: :twisted: :twisted:
Uporabniški avatar
 Pepino
#46552
Kunec napisal/-a:Jest zakenkrat sam z gatami, bom pa na kolesu probal brez. Sicer pa na tekaških hlačah vedno odrežem spodnje hlače stran, ki so prišite zraven hlač, tako da imam potem sam ene na sebi.



no na kolesu sem jaz vedno vozil z spodnjimi, ko sem pa poskusil brez spodnjih pa ti povem TO JE ZAKON, nic vec ne riba in ne zuli! :oops: :lol:

bos videl, ti priporocam da cimprej poskusis!
Uporabniški avatar
 Kunec
#46572
Sem na kolesu probal brez spodnjih hlač in ugotovil da bom kr raje brez. Mal bal da bom mel mokre hlače pa so ble čist suhe, kar pa pri sp. hlačah ni blo nikoli, tako da je veliko boljši občutek. Pa še nekoga sem spotoma vprašal kako on, pa prav da tud brez, je pa lansko leto naredil 19000km, men še z avtom ne rata tok.
Uporabniški avatar
 Pepino
#46576
no pa smo se spet nekaj naucili! :wink: :lol:
Uporabniški avatar
 nada
#46614
A to pri teku al.....?
Bigfrik le razmišljaj in naj ti dela domišljija :wink:
Uporabniški avatar
 Vlajko
#46616
nada napisal/-a:.... Bigfrik .... in naj ti dela domišljija :wink:

A misliš, da edinemu? :cenz: :wink:
Uporabniški avatar
 Pepino
#46617
no nooooo......... packe! tako pa ta tema ni bila misjlena!!! :nono:




ampak moram priznati :oops: tudi meni dela domisljija! :P :lol:
Uporabniški avatar
 brankos
#46619
Ja kam pa bi prišli brez domišlija - ampak, da je le ni preveč, da se ne vidi :oops: kateri od moških tečemo brez spodnjic :roll:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA