prostor za debato o (ne le tekaški) športni opremi. obleka, obutev, pripomočki ... vprašanja, predlogi, nasveti, uporaba, ...
Uporabniški avatar
 katka
#46625
uh, jaz bi rekla, da bit brez ni tolko sexy, kolikor je sexy samo slačenje...

Slika
[kinky thoughts]
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#46654
nada napisal/-a:
A to pri teku al.....?
Bigfrik le razmišljaj in naj ti dela domišljija :wink:


Klele ni kej za razmišljat, klele je sam za ukrent nekaj konkretnega in poučnega :oops: :lol: :wink: !
Veliki Frik a si porajtal kako ženske rade poleti brez.......... sam če KLIMA dela :lol: :lol: !
Pol pa če ima pe kolo kako razpoko, ma ti povem vse predele enakomeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerno hlaaaaaaa :oops: :oops: :oops: :wink: diiiiiii!Jipijipijipijipijipi!Okej dost traparij ljudje božje, kam pa bomo prišli na spletno stran z ženitvenimi ponudbami ali kaj :wink: !
Ve dami, punce sam športajte da bo pol bolj kuuuul!
ČAO!
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#46655
katka napisal/-a:uh, jaz bi rekla, da bit brez ni tolko sexy, kolikor je sexy samo slačenje...

Slika
[kinky thoughts]


No ja to je pa dobro za pred samim spanjem :wink: :wink: .Sam stvar je v tem kaj če pa se muuuuuuuuuuuuuuuuudiiiiiiiiiiiiiiiiii :lol: :lol: :wink: !
ČAO!
Uporabniški avatar
 katka
#46659
tomaz.zupancic napisal/-a:punce sam športajte da bo pol bolj kuuuul!



ja, športat, pa še malo oči past naokoli, a ne? ;)
še tako vroče poletje je lahko še bolj vroče!
Uporabniški avatar
 5rca
#46675
nada napisal/-a:Evo še ena ženska;od maja do novembra brez (pa kdo bo še gate v vročini nase tlaču :wink:); pozimi pa včasih ta debele hlačke, včasih pa tud' sam tange :oops:


jaz tudi tako kot nada ... prevroče za sp. hlačke poleti :wink: :lol: :lol: med tekom seveda, da ne bo spet Bigi planu :roll: :lol: :lol:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA