prostor za debato o (ne le tekaški) športni opremi. obleka, obutev, pripomočki ... vprašanja, predlogi, nasveti, uporaba, ...
 mdebelak
#324417
Če sem prav razumel, potem je postopek sledeč
menu-trening-možnosti-virtualni partner in izbereš vklop.
ali pa
menu-nastavitve-podat.polja-in takrat tam pod trening 1, 2, ali pa 3 izbereš virtualnega partnerja..
Upam da sem kaj pomagal.
Zdaj pa veselo na tek
 ribic
#324511
kundum napisal/-a:Sam že več kot 3 leta uporabljam 405-ko, sedaj sem kupil še eno za hčerko ampak nikakor si ne pridem gor kako vklopiti delovanje tempa pri virtualnemu partnerju.Vsekozi kaže sliko ki je spodaj Ima mogoče kdo kakšno idejo?


Če se prav spomnim moraš ko si na zaslonu, ki je razviden na tvoji sliki samo vrteti prste po ohišju. V smeri urinega kazalca se hitrost VP veča v nasprotni smeri pa manjša. Ko hitrost določiš pa se mi zdi da jo potrdiš z zgornjim desnim gumbom.
 wind
#325036
mdebelak napisal/-a:
slitkx napisal/-a:Main difference(s) between 405 and 405cx?

kolikor jst vem, razlike ni nobene.


Izračun pokurjenih kalorij. :D 405cx v izračunu upošteva utrip, 405 pa (tako kot starejši 305/205) nekaj kalkurira iz hitrosti teka.
 mdebelak
#325055
wind napisal/-a:
mdebelak napisal/-a:
slitkx napisal/-a:Main difference(s) between 405 and 405cx?

kolikor jst vem, razlike ni nobene.


Izračun pokurjenih kalorij. :D 405cx v izračunu upošteva utrip, 405 pa (tako kot starejši 305/205) nekaj kalkurira iz hitrosti teka.

a tako nisem vedel
Uporabniški avatar
 pajo
#328505
Imam problem. :? Včeraj sem uro napolnil in danes hočem pogledati če sem zadnji tek izbrisal in mi kaže stanje baterije 0%! Nisem imel nič vključeno, da bi bil to vzrok za prazno baterijo. Bo šla počasi rakom žvižgat ali e kajn drugega?
Uporabniški avatar
 Jančika
#328584
Pajo, meni se je z mojo 5 let staro 405-ko enako naredilo 3x, če se prav spomnim. Mogoče 4x. Zvečer napolnila, zjutraj baterija prazna. Opazila sem, da se to zgodi, če se obod ure dotika kakšnega predmeta. Zdaj zelo pazim, kako uro odložim, večinoma pa jo kar pustim priklopljeno na polnilec in ni težav.
Uporabniški avatar
 Pina
#328772
Živjo, po dolgem času jaz :)
...eno prašanje :) ...
Garmin express je neka nova zadeva ki je nadomestila Ant agenta. Zdaj me pa zanima, če ima še kdo probleme s tem nalagati vadbo na uro 405 - adwanced workouts?
Prej je to super delovalo, zdaj pa ko dam da mi naloži, ura samo zapiska, naloži pa nič ne.

Any suggestions? :?
Uporabniški avatar
 jole
#328773
Garmin Express je znan kot vreča problemov. Sam mam model 310XT, sem poizkusil z Garmin Expressom in je bilo toliko težav, da sem šel nazaj na ANT Agenta. Pač ne bom mogel uporabljati Garmin Connecta, ampak ga tako ali tako nisem uporabljal tudi do sedaj. Za kreiranje in nalaganje advanced workout-ov lahko uporabljaš preprosti Garmin Training Center (dobila si ga na CD-ju z uro ali pa si ga downloadaš iz Garminove strani).
Drugače je o problemih Garmin Expressa odprt poseben forum, poglej, mogoče najdeš rešitev za tvoj problem.
Uporabniški avatar
 Pina
#328782
Huh, to me pa spominja na bivšo službo ;P sami bugi.
Hvala prečekiram in napišem, če najdem rešitev.
:D
 urqlle
#346970
Pozdrav,

Že kar nekaj časa imam 405-tko, vendar sem šele sedaj bolj podrobno začel spremljat rezultate in mi nikakor ne uspe nastavit, da mi ura beleži višinske metre in traso, kjer tečem, ko naložim na garmin connect, mi kaže samo tempo in pretečeno razdaljo.

prosim za pomoč

hvala
  • 1
  • 55
  • 56
  • 57
  • 58
  • 59

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA