teorija in praksa športne (ne le tekaške) in zdrave prehrane - vaše izkušnje, potrebe, vprašanja in nasveti, ...
Uporabniški avatar
 Šmarnagora
#323879
jac napisal/-a:obvezno vsako jutro... turško z mlekom ;) če jo je Mravlje pil jo lahko tudi jaz ;) :mrgreen:



Se popolnoma strinjam! Črna z mlekom. :laola Tudi pred teki nimam slabih izkušenj! :)
 terezijslo
#326456
joj, ja, to pa nujno. Mislim, da 1 na dan res ne škodi. Hujši so primeri, ko pijejo kavo skoraj za žejo!! Zakaj že, če pa kava odvaja vodo iz telesa. Groza, tega pa si res ne predstavljam, kako škoduje organizmu. Vse v mejah normale je za telo zdravo, v to me pa noben ne bo prepričal :)
 Mal3cka
#326535
jaooooo, jaz brez kafeja ne morem, če bi lahko bi spila 10 kav na dan, zjutraj ko sem zaspana mi samo kava pomaga da sem lahk auf,... če bi vedela za kak nadomestek... bi kaj druga probala.
čaj odpade, ni to kava, ne prebudi, ne vsebuje kofeina. zeleni čaji vsebujejo neke teine, ki pa mi škodijo. :--

----
jagotka
testiraj web5.si
 spela*
#326538
U_R_S_A napisal/-a:Kava je zame samo navada. Bolj uživam v smetani na njej kot pa v kavi sami.


Jaz pa v kavi uživam, v kavi s smetano pa ne. :)
Uporabniški avatar
 pajo
#326544
U_R_S_A napisal/-a:Kava je zame samo navada. Bolj uživam v smetani na njej kot pa v kavi sami.

To ti je podobno kot... sex da ali ne ? :D
Uporabniški avatar
 Cormi
#326549
pajo napisal/-a:
U_R_S_A napisal/-a:Kava je zame samo navada. Bolj uživam v smetani na njej kot pa v kavi sami.

To ti je podobno kot... sex da ali ne ? :D


:clap:
Uporabniški avatar
 oven
#326552
Pijem kavo zelo rad, samo nikakor ne pred/med/po/ teku :?
Včasih mi je pasalo kadarkoli, zdaj pa ne več :wink:
 terezijslo
#326815
Mal3cka napisal/-a:jaooooo, jaz brez kafeja ne morem, če bi lahko bi spila 10 kav na dan, zjutraj ko sem zaspana mi samo kava pomaga da sem lahk auf,... če bi vedela za kak nadomestek... bi kaj druga probala.
čaj odpade, ni to kava, ne prebudi, ne vsebuje kofeina. zeleni čaji vsebujejo neke teine, ki pa mi škodijo. :--

----
jagotka
testiraj web5.si


To je že zaradi tega, ker je sam organizem tako navajen na kofein, da brez njega ne more :)
Verjetno tudi po kavi nisi povsem razbujena, ker to telesu več ni nevem kaj. Imam kolega, ki kave ne pije nič oz. skoraj nič. Takrat, ko pa jo pa ne more sploh spat. To je ravno zaradi tega, ker na kofein ni navajen :)
 terezijslo
#327447
Ja itak, sej sploh ni več smisel v tem, da te zbudi. To se je dogajal na začetku, v šoli, ko smo se hotel učit, zdej je pa to čista navada in ko spiješ kavo je samo tisti dober občutek in ko jo spiješ nisi nič bolj buden kot na začetku :)
 robitrik
#328658
A je to sploh vprašanje? Itak da ja! :D
Če se športaš samo malo več vode popiješ, ker kofein dehidrira. To je to.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA