teorija in praksa športne (ne le tekaške) in zdrave prehrane - vaše izkušnje, potrebe, vprašanja in nasveti, ...
Uporabniški avatar
 majcka
#341385
pajo napisal/-a:Saj veste kako se temu reče... Kdor visoko leta...


...je astronavt! :lol:
Uporabniški avatar
 ROSI64
#341386
pajo napisal/-a:
zz topka napisal/-a:Čestitke, Pajo. :clap: :clap: :clap:
Saj pravim jast, da smo Vipavke zmagovalna kombinacija :D :lol:

Kombinacija breskev - čili marmelada niti kozarček za probo mi ni ostal. Bemu mast mate dobre breskve! Bo treba drugo leto neki poštudirati. Te pokličem.

Mislim, da je bil tu govor o Vipavkah in ne o breskvah :lol: :lol:
Uporabniški avatar
 pajo
#345974
čara napisal/-a:Za ljubitelje čilija http://www.easy-recepti.com/ Sama tam bolj za sladicami gledam :D

He he poznam tega mojstra. Ja drugače pa je sezona že več kot v polnem teku 2 meseca. Bo neki bo pognalo za letos.
 mdebelak
#350393
heh pa sem še jaz zaljubil v čilije, skuhal prvo omako in posušil nekaj plodov.
Letos malo za priučevanje drugo leto pa???
Uporabniški avatar
 pajo
#350888
Vesel, da nekaj kar delam uspeva.Imam že tri omake , ki so osvojile nagrade na različnih čili festivalih. Po novem - vsaj tako so zapisali pomagajo ultramaratoncem pri težavah z krči. Bo že držalo.
Slika
Uporabniški avatar
 pajo
#356095
Tudi letos na znani lokaciji v Ljubljani... Tudi moja malenkost. Pa v Loki pri Zidanem mostu, Šmarrje pri Jelšah, Izola ter Odprta kuhinja v Domžalah.
Slika
 thag
#358306
Pajo, na vsak forum, ki se prijavim si gor ahahha :D

Sam sicer nisem izbircen kam z ciliji, za moje guste pasejo povsod in jih povsod uporabljam, tudi v caju, namazu za palacinke, kruhu ... ni da ni :)
Hrana brez vsaj kancka pikantnosti je pusta :evil:
Uporabniški avatar
 pajo
#358311
thag napisal/-a:Pajo, na vsak forum, ki se prijavim si gor ahahha :D

Sam sicer nisem izbircen kam z ciliji, za moje guste pasejo povsod in jih povsod uporabljam, tudi v caju, namazu za palacinke, kruhu ... ni da ni :)
Hrana brez vsaj kancka pikantnosti je pusta :evil:

Hm na vsakem forumu :roll: ... Tam kjer so rastline normalno, da me boš našel, če govoriva o Olimpiji ... ja itak na TF ... ja migam še malo za lastno dušo, gradbeni forumi sedaj bolj malo potem pa že počasi zmanjka. Ja kar nekaj ljudi me pozna pa SKORAJ VSAK NAPAČNO ZAPIŠE. pajo je bolj pravilno kot Pajo. Ni neke razlike je pa. Je pa nekaj oseb tudi na tem forumu, ki marajo čilije. Večina pa ne. Pa je dokazano v študiji, da ultra tekači in hkrati uživalci čili dobrot nimajo težav z krči in podobnimi težavami. Čili namreč širi žile in baje posledično ne pride do krčev. Je pa še rastlina, ki ima naveč C vitamina od vseh zadev. Pa še bi se našlo.
Uporabniški avatar
 pajo
#358314
jozafat napisal/-a:Sinočnja oddaja PREVERJENO :D
Mi čilijaši .... :laola

Ni me bilo poleg. Ni panike so bili pa kolegi.
Uporabniški avatar
 majcka
#358315
thag napisal/-a:Pajo, na vsak forum, ki se prijavim si gor ahahha :D

Sam sicer nisem izbircen kam z ciliji, za moje guste pasejo povsod in jih povsod uporabljam, tudi v caju, namazu za palacinke, kruhu ... ni da ni :)
Hrana brez vsaj kancka pikantnosti je pusta :evil:


Na kaktusarskem ga še nisem našla. :-- :-- :--
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA