teorija in praksa športne (ne le tekaške) in zdrave prehrane - vaše izkušnje, potrebe, vprašanja in nasveti, ...
Uporabniški avatar
 pajo
#333508
Sezona 2014 se je bolj kot ne končala. Začela se je že nova vsaj pri meni. Z nabavo res dobrih kvalitetnih semen iz tujine. 5 januar pa je dan ko začnem z sejanjem.
Trinidad Scorpion Moruga Chocolate
Trinidad Scorpion Moruga Yellow
Habanero Gambia
Habanero Hot Lemon
Westindian Yellow Habanero
Giant Rocoto
Rocoto Marlene SLP
Jalapeņo Craigīs Grande
Red Bhutlah SLP
jolokia Strain II
7pot Chaguanas Yellow
7pot Infinity
Douglah Billyboy
7pot Jonah Strain
Naga Viper
Pimenta da Neyde
7pot Primo Orange
7pot Barrackpore
7pot SR Strain
Brown Bhutlah SLP
Bo kaj novega? Bi se znalo zgoditi. :D Oziroma se mora.
 ribic
#333509
Vidim, da si res naredil raznovrstno nabavo.

A mi lahko posreduješ link do trgovine kjer si nabavljal semena? Si dolgo čakal na dostavo?
In če bo še kdo kupoval sem zainteresiran tudi za kaki group buy.

Sam sem sicer letos komaj začel z gojenjem, imam pa enako kot ti v planu, da za naslednjo sezono pričnem s sajenjem že v začetku januarja. Letošnje sadike pa bom skušal prezimiti saj mi nekatere zaradi poznega sajenja sploh niso uspele roditi.
Uporabniški avatar
 pajo
#333510
Semillas. Ni še prišlo . Čakam upam, da bo prišlo do 5. januarja
Uporabniški avatar
 pajo
#334515
Sezona tekov 2015 se je že davno začela. Enako velja za čilije. Kalili so super! Letos sem se ustavil dokončno pri 127 vrstah čilija. Nisem pa dal vseh vrst v zemljo ker mi je že ta cifra dosti huda.
Uporabniški avatar
 pajo
#335246
zajc to je moj kolega. Zgolj v vednost... pri meni je 127 različnih vrst čilija nekje med 800 in 900 sadikami. Sem preveč len, da bi šel šteti. Čisto nove omake sploh v Sloveniji. Od poletja dalje in sicer 15 vrst.
Slika
Nazadnje spremenil pajo, dne 23 Feb 2015, 10:32, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 pajo
#335249
zz topka napisal/-a:Pajo, kdaj boš pa ti po TV, k imaš še tolk več vrst? :clap:

Nikakor se nočem siliti v prve vrste. Ne čutim nobene potrebe. Bolj sem vesel kaj imam in kaj lahko ponudim. In , da je to res brez madežno. To mi pa veliko pomeni. Letos bodo omake, ki bodo res čisti zadetek. Upam, da bo vsako leto kaj novega in dobrega.
 jozafat
#335437
MOŽ na mestu! :clap:
Še iz drugih virov (nečak-kuhar) sem izvedel, da si ŠPICA!
in komaj čakam, da se vidimo na ajdovskem! :toast:
pa soseda ZZT tudi :?:
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA