teorija in praksa športne (ne le tekaške) in zdrave prehrane - vaše izkušnje, potrebe, vprašanja in nasveti, ...
Uporabniški avatar
 oven
#322223
Men je od 54 semenk samo cca 20 flanc zraslo....Zdaj pač raste :D Kar bo pa bo :?
Uporabniški avatar
 pajo
#322226
oven če bi midva imela enako kot najin kolega pod lučko se tudi ne bi nič sekirala. Tako pa je kar je. Nekaj bo že.
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#322233
Čuj Pajo, daj zrihtaj še meni kakšno čili seme ... baje si na tem področju dasa. Saj ti ne bom veliko plačal, nekaj pa vseeeno dam :lol:
Uporabniški avatar
 pajo
#322239
ZdravkoC napisal/-a:Čuj Pajo, daj zrihtaj še meni kakšno čili seme ... baje si na tem področju dasa. Saj ti ne bom veliko plačal, nekaj pa vseeeno dam :lol:

Pošlji naslo na ZS pa gre jutri na pošto. Če se ne motim pa je petek dan za plod če kaj daš na to.
Uporabniški avatar
 pajo
#322255
Oven pazi kako jih daješ na okensko polico. Steklo pa sonce in toplota pa mlade rastlinice... da ti jih ne bo požgalo. Se rado pripeti. To je bolj podobno leči. Da ne boš brez ostal!
Uporabniški avatar
 pajo
#322394
oven če jih boš prekmalu začel sončiti lahko tudi pride do tega, da se bo rast po domače povedano zaustavila. Enostavno ne bo šlo nikamor naprej. Čili sadike so zelo ubčutljive kar si gotovo že opazil. :D
Uporabniški avatar
 samostojni
#322471
pajo napisal/-a:oven če jih boš prekmalu začel sončiti lahko tudi pride do tega, da se bo rast po domače povedano zaustavila. Enostavno ne bo šlo nikamor naprej. Čili sadike so zelo ubčutljive kar si gotovo že opazil. :D


:-- pa zna de bodo fest pekle tud :hehe:
Uporabniški avatar
 pajo
#322524
ZdravkoC napisal/-a:Čuj Pajo, daj zrihtaj še meni kakšno čili seme ... baje si na tem področju dasa. Saj ti ne bom veliko plačal, nekaj pa vseeeno dam :lol:

Poslano. Naj te peče. :D
Uporabniški avatar
 pajo
#323935
Takole. Čiliji lepo sedaj delajo upam, da enako tudi vam. Gumpy je z naskokom pred nami - mislim , da bo kmalu prvega že odtrgal dol.
Uporabniški avatar
 gumpy
#324002
pajo napisal/-a:Takole. Čiliji lepo sedaj delajo upam, da enako tudi vam. Gumpy je z naskokom pred nami - mislim , da bo kmalu prvega že odtrgal dol.


:D :lol: Pajo: je res> sadike v ''grow boxu'' z lučko so že kar zajetno zrasle. Je že kar gneča v škatli! Sploh sem zadovoljen z velikostjo Habanerotov. Bo pa še kar nekaj časa minilo, preden si jih bom drznil postaviti ven na balkon. Morda čez kak teden za dve, tri urice, postopoma pa malo več časa.

Slikovno gradivo sledi naknadno.

Kako pa kaj tvoj rastlinjak? Tudi tam se pekočim prijateljem dobro gode, mar ne!?!

lp
Uporabniški avatar
 pajo
#324005
Dobro se jim godi. Ravno danes se je družina Habanerotov povečala za 2 povsem novi vrsti. Počasi delajo edino Moruge in Habaneroti. Večji je hudič bolj počasi raste.
Uporabniški avatar
 mare
#324085
gumpy napisal/-a:
pajo napisal/-a:Takole. Čiliji lepo sedaj delajo upam, da enako tudi vam. Gumpy je z naskokom pred nami - mislim , da bo kmalu prvega že odtrgal dol.


:D :lol: Pajo: je res> sadike v ''grow boxu'' z lučko so že kar zajetno zrasle. Je že kar gneča v škatli! Sploh sem zadovoljen z velikostjo Habanerotov. Bo pa še kar nekaj časa minilo, preden si jih bom drznil postaviti ven na balkon. Morda čez kak teden za dve, tri urice, postopoma pa malo več časa.

Slikovno gradivo sledi naknadno.

Kako pa kaj tvoj rastlinjak? Tudi tam se pekočim prijateljem dobro gode, mar ne!?!

lp

Grow box pa lučka... da ne bo kakšen policaj na vrata potrkal. :D Jaz imam tudi en lonček posejan z lanskimi lastnimi semeni. Rastlinice so že 5 cm visoke in imajo po 6 listkov. Vrsta pa ne vem katera je, ker sem jih dobil za darilo kot okrasne (res so lepi). Po moje bi bil že čas, da jih malo razredčim in presadim. Kaj mislite?
Uporabniški avatar
 pajo
#324104
mare lahko ni problema. Ni jih treba preveč zalivati. Daj jih v prozorne lončke 0,35l ali 0,50 zgolj zato, da vidiš kako je treba zalivati. Ker dokler je videti stena kozarčka orosena ne zalivaj. Čeprav je na vrhu suho. Ker bo potem stena kmalu dobila zeleno steno to pa sam veš, da ni dobro. Kvečjemu malo orosiš listke zvečer ko je rastlina že hladna.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 9

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA