Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

Uporabniški avatar
 Vreme
#350631
Vse, ki že nestrpno čakate na letošnji razpis za sladkih6, moram razočarati. Sladkih6 letos žal ne bo. Za to odločitev, ki nikakor ni bila lahka, je več razlogov.

Kot veste, smo prireditev od samega začetka dalje vedno organizirali v ožjem družinskem krogu. Pri izvedbi so nam tu in tam na pomoč priskočili prijatelji, vse tisto, kar pa je bilo potrebno storiti pred in po tem, pa je ostalo izključno na najinih ramenih. Kljub pomislekom, ki so se že pojavljali, sva nekako še vedno našla dovolj energije in časa, da smo prireditev uspeli organizirati. Finančno ste jo skorajda v celoti podpirali sami tekmovalci, zadnja leta, ko pa tekmovalcev ni bilo več toliko, pa smo bili vedno v skrbeh, če se nam bo finančno sploh izšlo. Občina bi načeloma sicer bila pripravljena finančno podpreti tako prireditev, a je problem v tem, da nismo organizirani kot društvo, ki bi imelo sedež v naši občini. Tako je pač ostalo pri simboličnih prispevkih in načelni podpori, s katero pa ne moreš poravnati finančnih stroškov.

Hvala vsem, ki ste na kakršenkoli način prispevali, da je ta prireditev zaživela. Hvala vsem, ki ste tako ali drugače pomagali pri sami organizaciji. Hvala sponzorjem, ki so omogočili, da smo tekmovalce v vseh teh letih skromno a iz srca obdarili. Ne nazadnje, hvala tudi vsem vam, ki ste pri nas tekmovali. Prav vi in vaši dosežki so bili naša največja motivacija za vsakoletno organizacijo tega teka. Uživali smo v vaši družbi in pogrešali vas bomo!
Uporabniški avatar
 vencelj
#350632
:cry: :cry:
Pa je šla še ena odlična prireditev.
Po drugi strani pa kar razumljivo: vsi, ki vsaj malo sodelujemo pri organizaciji katerekoli prireditve, vemo, kakšna muka je to dandanes. Res se včasih vprašaš, zakaj sploh.
Uporabniški avatar
 gasperd
#350639
Nič kaj lepo ni prebirati takele zadeve :(

Sicer pa, spoštovanja vredno, da se odpoved razloži na tak način, jasen in spoštljiv do vseh tekačev :laola

''Vreme'' in družina, hvala za vse čudovite trenutke ter srečno :D :D :D
Uporabniški avatar
 raziskovalec
#350640
"Vreme" hvala ti za vse pretekle trenutke.
Občudoval sem tebe in tvojo družino ob odlični organizaciji vsako leto .
Čisto razumem, da je nekoč dovolj.
Sam sem se nekako navezal na tisti Sladki krog.
Škoda.
A te čisto razumem.
 MatkoD
#350648
Bil samo enkrat (2014), po pretečeni dolžini prvič pokukal v svet ultra teka in zelo užival. In tisti pločniki - hop gor, hop dol, hop gor... Sem letos že gledal, kdaj bo razpis, da pridem spet, pa žal ne bo nič iz tega. Škoda. (Bivšim) organizatorjem želim vse najboljše!
Uporabniški avatar
 lenči
#350649
Hvala, hvala, hvala in še mnogokrat hvala za vse nepozabne kilometre, trenutke, doživetja in srčnost, ki sem jo doživela na mojih Sladkih tekih :cast1: :cast1: :cast1: :clap: :clap: :clap: :clap:
 mdebelak
#350652
Bil sem lanko leto v Sladkem vrhu, kjer sem se zaljubil v ultra dolžine.
Hvala družini za tistih 60 km in 6 ur prečudovitega druženja med vsemi prečudovitimi ljudmi.
Lepo je biti košček mozaika, ki ste ga sestavljali vsa ta leta.
Hvala vam.
Uporabniški avatar
 pajo
#350653
Rajko in vsi, ki ste mu pomagali hvala. Bilo je lepo kaj naj drugega zapišem. Torej po TF 10ki še ta prireditev, ki je ne bo več!
 nana
#350663
Ne bi se morala bolj strinjati z Razyjem.
Hvala vam za vse lepe in dragocene trenutke!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA