Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#355902
http://www.hoce-slivnica.si/novica/89789

V naši občini Hoče-Slivnica se letos odpira kolesarsko-sprehajalna povezava med Hočami in Slivnico. Ta dogodek bo pospremljen s prvim tekom, katerega progo sem pomagal trasirati in zagotavljam, da je odlična. Je tako čudovita, da bi se človek na razgledi točki moral za trenutek ustaviti in pozabit na tekmo. Tek bo tudi sicer poln presenečenj :-)

Prijave so na Protime
http://www.protime.si/prijava/1-tek-pod-pohorjem

veš o tem pa po korakih :-)

ne zamudite tekaške slaščice :laola
#356066
V Čreti raste najleša rožca !!! Največji pesnik je to napisal, dr. France Prešeren:
Prijatli, spet trte so rodile, vince nam sladko, ki...........!
Upam, da bo na postaji tudi kakšen špricar, za prave Štajerce!
#356135
IVAN14 napisal/-a:V Čreti raste najleša rožca !!! Največji pesnik je to napisal, dr. France Prešeren:
Prijatli, spet trte so rodile, vince nam sladko, ki...........!
Upam, da bo na postaji tudi kakšen špricar, za prave Štajerce!


Ha ha ha ... seveda bi le redko kateri tekač poizkusil odlično tukajšnje vince ...
Jaz sem na enem sestanku predlagal čim bolj tematske točke na teku, zato tudi to, da bi nad vinogradi ponudili "kapljico" vendar predlog ni naletel na odobravanje.
#356175
Če bo drugo leto slučajno v Hočah Magna, potem bo startnina zastonj. Na cilju pa bo pivo in špricar, upam pa, da tudi bunka. Nekaj pa mora tudi župan raskirat!!!
Definitivno, kjer je Magna, tam ni startnine!!! Gnara ko smetja! Verjemite meni.
Ozna vse dozna!
G. Zdravko, ni nič napisal, kaj bo g. župan častil. Županje dajo, nekaj za tek. Poznam pa dolgoletnega župana, ki nam tekačem podari brezplačno lizanje, ko
pritečemo v cilj!!!
Verjetno organizator ne pozna kraja -- Bizeljsko --. Leta 1989, je bil v tem kraju
prvi vinski maraton v Jugoslaviji!!! Lahko si mislite, kaj je bilo na okrepčevanicah!
Na cilju pa, saj vemo, kaj raste na Bizeljskem. Zraven, pa je bil srnin golaž. Lovci so tri dni lovili srne za golaž. Nas tekače, so stregle posebne kelnarce, plus tega,
pa je igral še ansambl, da smo lahko zaplesali ! No ja, to je bila še JUGOSLAVIJA. Tega ne bo v Hočah. Ampak, drugo leto, deklice in dečki???
#356241
Seveda tega teka ne bomo spremenili v Wine Run, kljub lepi trasi nad vinogradi.
Po pregledu mojega koledarja pa ugotavljam, da lahko zares naredimo eno ogledno rundo npr. v torek 12.9.2017 popoldne okrog 18h ali 19h in to s startom v Čreti :-) in seveda ciljem prav tako :drink

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA