Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, dragons, ziga

 ROJE
#357226
Trenutno prijavljeni na 3.trail Rašica

18.7km-1000v.m

1.Miro Deželak
2.Miha Urbanija
3.Franci Pirc
4.Katarina Ferlin
5.Ramon Turnes Perez
6.Urša Robnik
7.Matjaž Čampa
8.Draga Žbontar
9.Marija Živkovič

56 km-3000v.m.

1.Jaka Schlamberger
2.Igor Kastelic
3.Mitja Kelemen
4.Andrej Lindič
5.Ervin Lemark
6.Ivan Hrastovec
7.Alma Rihtaršič
8.Borut Siherle
9.Matej Grčar

Štafeta-56 km-3.000 v.m.

1.IPA klub Ljubljana 1
Urša Robnik,Mihael Burilov,Dušan Bartelj
2.Top atlet
Katarina Ferlin,Roman Jež,Janez Erzar
3.IPA klub Ljubljana 2
Draga Žbontar,Damjan Skinder,Matjaž Čuček
:laola :laola :laola :laola
Nazadnje spremenil ROJE, dne 03 Nov 2017, 20:46, skupaj popravljeno 1 krat.
 ROJE
#357295
Trenutno prijavljeni na 3.trail Rašica

18.7km-1000v.m

1.Miro Deželak
2.Miha Urbanija
3.Franci Pirc
4.Katarina Ferlin
5.Ramon Turnes Perez
6.Urša Robnik
7.Matjaž Čampa
8.Draga Žbontar
9.Marija Živkovič
10.Maja Kajzer

56 km-3000v.m.

1.Jaka Schlamberger
2.Uršula Debevec
3.Mitja Kelemen
4.Andrej Lindič
5.Ervin Lemark
6.Ivan Hrastovec
7.Alma Rihtaršič
8.Borut Siherle
9.Matej Grčar

Štafeta-56 km-3.000 v.m.

1.IPA klub Ljubljana 1
Urša Robnik,Mihael Burilov,Dušan Bartelj
2.Top atlet
Katarina Ferlin,Roman Jež,Janez Erzar
3.IPA klub Ljubljana 2
Draga Žbontar,Damjan Skinder,Matjaž Čuček
4.TRIS
Maja Kajzer,Igor Kastelic,Andrej Halec
:clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
 ROJE
#357393
Trenutno prijavljeni na 3.trail Rašica
18.7km-1000v.m
1.Miro Deželak
2.Miha Urbanija
3.Franci Pirc
4.Katarina Ferlin
5.Ramon Turnes Perez
6.Urša Robnik
7.Matjaž Čampa
8.Draga Žbontar
9.Marija Živkovič
10.Maja Kajzer
11.Sašo Fleišer
12.Robert Hrovat
13.Uroš Peklaj
14.Damjan Sakač
15.Dunja Grašič
16.Polona Trobec Mlakar
17.Marjan Trobec
18.Tanja Tajnikar
19.Lado Pevec
20.Sašo Pevec
21.Uroš Pogačar
22.Ivica Žlogar
56 km-3000v.m.
1.Jaka Schlamberger
2.Uršula Debevec
3.Mitja Kelemen
4.Andrej Lindič
5.Ervin Lemark
6.Ivan Hrastovec
7.Alma Rihtaršič
8.Borut Siherle
9.Matej Grčar
10.Marko Cotman
11.Andrej Zaman
Štafeta-56 km-3.000 v.m.
1.IPA klub Ljubljana 1
Urša Robnik,Mihael Burilov,Dušan Bartelj
2.Top atlet
Katarina Ferlin,Roman Jež,Janez Erzar
3.IPA klub Ljubljana 2
Draga Žbontar,Damjan Skinder,Matjaž Čuček
4.TRIS
Maja Kajzer,Igor Kastelic,Andrej Halec
 ROJE
#357486
Seznam se daljša iz dneva v dan.Časa za prijavo imate še do petka,kajti po tem datumu prijava ne bo več možna,tudi tiste,ki pa ste že na spisku naprošam,da do petka zaključite vašo prijavo s štartnino,kajti le tako vam lahko zagotovimo popoln štartni paket :wink:
18.7km-1000v.m
1.Miro Deželak
2.Miha Urbanija
3.Franci Pirc
4.Katarina Ferlin
5.Ramon Turnes Perez
6.Urša Robnik
7.Matjaž Čampa
8.Draga Žbontar
9.Marija Živkovič
10.Maja Kajzer
11.Sašo Fleišer
12.Robert Hrovat
13.Uroš Peklaj
14.Damjan Sakač
15.Dunja Grašič
16.Polona Trobec Mlakar
17.Marjan Trobec
18.Tanja Tajnikar
19.Lado Pevec
20.Sašo Pevec
21.Uroš Pogačar
22.Ivica Žlogar
23.Lenart Ross
24.Natalija Mašera
25.Aleš Rink
26.Maja Sakač Rožmanec
27.Matej Fele
28.Davor Golob
56 km-3000v.m.
1.Jaka Schlamberger
2.Uršula Debevec
3.Mitja Kelemen
4.Andrej Lindič
5.Ervin Lemark
6.Ivan Hrastovec
7.Alma Rihtaršič
8.Borut Siherle
9.Matej Grčar
10.Marko Cotman
11.Andrej Zaman
12.Rok Mele
13.Matej Arnuš
Štafeta-56 km-3.000 v.m.
1.IPA klub Ljubljana 1
Urša Robnik,Mihael Burilov,Dušan Bartelj
2.Top atlet
Katarina Ferlin,Roman Jež,Janez Erzar
3.IPA klub Ljubljana 2
Draga Žbontar,Damjan Skinder,Matjaž Čuček
4.TRIS
Maja Kajzer,Igor Kastelic,Andrej Halec
5.Amfibija-Šd Trzin
Aleš Rink,Barbara Rink,Miha Kosec
 ROJE
#357556
Danes veliko novih tekmovalcev na spisku.Trenutno prijavljeni na 3.trail Rašica
18.7km-1000v.m
1.Miro Deželak
2.Miha Urbanija
3.Franci Pirc
4.Katarina Ferlin
5.Ramon Turnes Perez
6.Urša Robnik
7.Matjaž Čampa
8.Draga Žbontar
9.Marija Živkovič
10.Maja Kajzer
11.Sašo Fleišer
12.Robert Hrovat
13.Uroš Peklaj
14.Damjan Sakač
15.Dunja Grašič
16.Polona Trobec Mlakar
17.Marjan Trobec
18.Tanja Tajnikar
19.Lado Pevec
20.Sašo Pevec
21.Uroš Pogačar
22.Ivica Žlogar
23.Lenart Ross
24.Natalija Mašera
25.Aleš Rink
26.Maja Sakač Rožmanec
27.Matej Fele
28.Davor Golob
29.Venceslav Šturm
30.Viktor Žnidaršič
31.Aleš Jerič
32.Mojca Repovš
33.Jani Jeršič
34.Sandi Koščak
35.Robert Strnad
36.Mojca Raner
37.Janez Frelih
38.Andreja Gašpar
39.Valentino Gašpar
40.Dejan Vukotič
56 km-3000v.m.
1.Jaka Schlamberger
2.Uršula Debevec
3.Mitja Kelemen
4.Andrej Lindič
5.Ervin Lemark
6.Ivan Hrastovec
7.Alma Rihtaršič
8.Borut Siherle
9.Matej Grčar
10.Marko Cotman
11.Andrej Zaman
12.Rok Mele
13.Matej Arnuš
14.Boštjan Bernik
15.Robert Stranjak
16.Dare Bavdek
17.Franci Habjan
Štafeta-56 km-3.000 v.m.
1.IPA klub Ljubljana 1
Urša Robnik,Mihael Burilov,Dušan Bartelj
2.Top atlet
Katarina Ferlin,Roman Jež,Janez Erzar
3.IPA klub Ljubljana 2
Draga Žbontar,Damjan Skinder,Matjaž Čuček
4.TRIS
Maja Kajzer,Igor Kastelic,Andrej Halec
5.Amfibija-Šd Trzin
Aleš Rink,Barbara Rink,Miha Kosec
6.Amfibija 1
Mitja Kelemen,Bernarda Ivančič,Gregor Zupan
 ROJE
#357571
Seznam je vse daljši,kar nas zelo veseli.še dva dni časa za prijavo in poravnavo štartnine.Trenutno prijavljeni na 3.trail Rašica
18.7km-1000v.m
1.Miro Deželak
2.Miha Urbanija
3.Franci Pirc
4.Katarina Ferlin
5.Ramon Turnes Perez
6.Urša Robnik
7.Matjaž Čampa
8.Draga Žbontar
9.Marija Živkovič
10.Maja Kajzer
11.Sašo Fleišer
12.Robert Hrovat
13.Uroš Peklaj
14.Damjan Sakač
15.Dunja Grašič
16.Polona Trobec Mlakar
17.Marjan Trobec
18.Tanja Tajnikar
19.Lado Pevec
20.Sašo Pevec
21.Uroš Pogačar
22.Ivica Žlogar
23.Lenart Ross
24.Natalija Mašera
25.Aleš Rink
26.Maja Sakač Rožmanec
27.Matej Fele
28.Davor Golob
29.Venceslav Šturm
30.Viktor Žnidaršič
31.Aleš Jerič
32.Mojca Repovš
33.Jani Jeršič
34.Sandi Koščak
35.Robert Strnad
36.Mojca Raner
37.Janez Frelih
38.Andreja Gašpar
39.Valentino Gašpar
40.Dejan Vukotič
41.Andrej Zaman
42.Mojca Erjavec
43.Matej Podlipnik
44.Janika Gregorič Zečevič
45.Vesna Odar
46.Gregor Grohar
47.Matevž Serko
56 km-3000v.m.
1.Jaka Schlamberger
2.Uršula Debevec
3.Mitja Kelemen
4.Andrej Lindič
5.Ervin Lemark
6.Ivan Hrastovec
7.Alma Rihtaršič
8.Borut Siherle
9.Matej Grčar
10.Marko Cotman
11.Andrej Drobež
12.Rok Mele
13.Matej Arnuš
14.Boštjan Bernik
15.Robert Stranjak
16.Dare Bavdek
17.Franci Habjan
18.Katja Drobež
19.Marjan Šebenik
20.Andrej Težak Težky
21.Robert Krejan
22.Dušan Mencin
Štafeta-56 km-3.000 v.m.
1.IPA klub Ljubljana 1
Urša Robnik,Mihael Burilov,Dušan Bartelj
2.Top atlet
Katarina Ferlin,Roman Jež,Janez Erzar
3.IPA klub Ljubljana 2
Draga Žbontar,Damjan Skinder,Matjaž Čuček
4.TRIS
Maja Kajzer,Igor Kastelic,Andrej Halec
5.Amfibija-Šd Trzin
Aleš Rink,Barbara Rink,Miha Kosec
6.Amfibija 1
Mitja Kelemen,Bernarda Ivančič,Gregor Zupan
 ROJE
#357589
Le še jutri je čas za prijavo in poravnavo štartnine.Seznam pa je res že dolg.Trenutno prijavljeni na 3.trail Rašica
18.7km-1000v.m
1.Miro Deželak
2.Miha Urbanija
3.Franci Pirc
4.Katarina Ferlin
5.Ramon Turnes Perez
6.Urša Robnik
7.Matjaž Čampa
8.Draga Žbontar
9.Marija Živkovič
10.Maja Kajzer
11.Sašo Fleišer
12.Robert Hrovat
13.Uroš Peklaj
14.Damjan Sakač
15.Dunja Grašič
16.Polona Trobec Mlakar
17.Marjan Trobec
18.Tanja Tajnikar
19.Lado Pevec
20.Sašo Pevec
21.Uroš Pogačar
22.Ivica Žlogar
23.Lenart Ross
24.Natalija Mašera
25.Aleš Rink
26.Maja Sakač Rožmanec
27.Matej Fele
28.Davor Golob
29.Venceslav Šturm
30.Viktor Žnidaršič
31.Aleš Jerič
32.Mojca Repovš
33.Jani Jeršič
34.Sandi Koščak
35.Robert Strnad
36.Mojca Raner
37.Janez Frelih
38.Andreja Gašpar
39.Valentino Gašpar
40.Dejan Vukotič
41.Andrej Zaman
42.Mojca Erjavec
43.Matej Podlipnik
44.Janika Gregorič Zečevič
45.Vesna Odar
46.Gregor Grohar
47.Matevž Serko
48.Matjaž Rešek
49.Uroš Cerar
50.Nataša Kosec
51.Avanzo Jaka
52.Nataša Musar Mišeljič
53.Klara Zupanc Korošec
54.Irena Gruntar
55.Boris Štempihar
56.Lea Oblak
57.Tina Bončina
58.Polona Ivanež
59.Matjaž Grabljevec
60.Simona Šilc
61.Jana Prinčič
62.Mateja Vavpetič
63.Tomaž Erhovnic
64.Janez Korošec
65.Nejc Pogačnik
66.Uroš Mantel
67.Saša Nikolič
56 km-3000v.m.
1.Jaka Schlamberger
2.Uršula Debevec
3.Mitja Kelemen
4.Andrej Lindič
5.Ervin Lemark
6.Ivan Hrastovec
7.Alma Rihtaršič
8.Jaka Novak
9.Matej Grčar
10.Marko Cotman
11.Andrej Drobež
12.Rok Mele
13.Matej Arnuš
14.Boštjan Bernik
15.Robert Stranjak
16.Dare Bavdek
17.Franci Habjan
18.Katja Drobež
19.Marjan Šebenik
20.Andrej Težak Težky
21.Robert Krejan
22.Dušan Mencin
23.Jure Oblak
24.Boštjan Erjavšek
25.Alenka Pavc
26.Gregor Sterle
27.Branko Torkar
28.Andraž Ivančič
29.Jure Bezeljak
Štafeta-56 km-3.000 v.m.
1.IPA klub Ljubljana 1
Urša Robnik,Mihael Burilov,Dušan Bartelj
2.Top atlet
Katarina Ferlin,Roman Jež,Janez Erzar
3.IPA klub Ljubljana 2
Draga Žbontar,Damjan Skinder,Matjaž Čuček
4.TRIS
Maja Kajzer,Igor Kastelic,Andrej Halec
5.Amfibija-Šd Trzin
Aleš Rink,Barbara Rink,Miha Kosec
6.Amfibija 1
Mitja Kelemen,Bernarda Ivančič,Gregor Zupan
7.TK Šmarnogorska naveza
Klara Zupanc Korošec,Bashir Rezai,Luka Trontelj
Nazadnje spremenil ROJE, dne 17 Nov 2017, 18:18, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 majcka
#357600
zz topka napisal/-a:Ej, Majči, sej tu je trail, ne bife shod...
Slika
:lol: :lol: :lol:


Drži....sam do podelitve počakat na toplem je pa bolj prijetno, kot v mrazu....bog ne daj v snegu. :FO:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA