Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

Uporabniški avatar
 zz topka
#358869
Pa še en tek je, ki pa je , ne vem, morda zaradi premalo reklame, kar nekako neviden...
Ko okrog 8. avgusta krajani Ustja praznujejo krajevni praznik in se spominjajo tega dne leta 1942 požiga vasi, je prav tako že kar nekaj let organiziran Tek generacij.
To bi Sokol Ivan vedu kej več povedat, on tam vedno zmaga.... :D
 wasa77
#358932
Pozdravljeni tekaški prijatelji,

pred nami je "jubilejni" 10. UTVV trening, zato se spodobi, da je nekaj posebnega. Izbrali smo klasično, za marsikoga magično, razdaljo enega maratona, ki pa smo mu dodali še 1750 "vertikale". Povezali bomo središči obeh občin v Zgornji Vipavski dolini s štartom v Vipavi, kjer se bomo usmerili proti kulturnemu dragulju - dvorcu Zemono in ga obšli, nato pa med Vrhpoljami in Budanjami, mimo cerkvice Sv. Ahacija, prišli na planinsko pot na Kovk. Rob planote Gora bomo zapustili tam kjer se priključi trasa UTVV in se spustili na "rimsko" pot nad Ajdovščino, nato čez "Staro babo" prišli do izvira Hublja. Pot bomo nadaljevali proti severozahodu, čaka nas še nekaj višinskih metrov, pred lepim spustom proti Ajdovščini. Dolino bomo prečkali ob reki Hubelj, nadaljevali z vzponom po Vertovčevih poteh na Planino, se spustili v Gaberje ter se še zadnjič izraziteje dvignili na markantni Tabor (nad Erzeljem). Do Vipave nas čaka še del trase UTVV, nato pa se spustimo v Lože ter skozi stari del Vipave pretečemo na izhodišče.

Vsi, ki vam je razdalja maratona preveč in bi se nam radi pridružili lahko svojo turo zaključite v Ajdovščini, kjer bo za nami razdalja dobrega polmaratona. V tem primeru si priskrbite prevoz.

Trening je lahko dobra simulacija trailov, ki vas čakajo spomladi, zato toplo vabljeni, da dvignete svojo trenažno kilometrino iz "cone udobja".

KRAJ: Vipava, parkirišče ob vojašnici
DAN IN URA: nedelja, 18.3., ob 8.30
ORGANIZATOR: UTVV
DOLŽINA TRASE: 42km (Ajdovščina 22km)
PROGA: https://www.gpsies.com/map.do?fileId=aavougbfixucckyx

Zaradi organizacije in priprave na turo, prosimo, da udeležbo potrdite na info@ultratrail.si ali andimamic@gmail.com.

Se vidimo v Vipavi!

UTVV ekipa pripravljalnih tur
Uporabniški avatar
 zz topka
#358937
Veš kej, Andi, vsa čast ti, da se ( čeprav vem, da v tem uživaš, a vendarle) "žrtvuješ" za vse in tako lepo organiziraš te ogledne ture in s tem "na debelo" promoviraš našo lepo Vipavsko dolino. :clap: :clap: :clap:
BRAVO!!! :laola
 wasa77
#358939
Hvala Valentina, ma sej nisem edini (Anja Klančnik je ravno toliko zaslužna kot jaz), če pa smo že odprli debato moram izpostavit "šefa" UTVV Boštjana z ostalo ekipo. Vlagajo veliko energije in zato postaja UTVV vedno bolj prepoznavna, kar kaže tudi število prijav.

Drugače pa našo "Dolinco" promoviraš tudi ti in vsi ostali tekaški "aktivisti", si pa že ugotovila, da nam je to v užitek in kaj si drugega lahko še želimo?
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#359019
Ojoj Valentinca ti moja :--
Če bi bila na FB, bi vedela
Če vpišeš Y v oklepajih, se izriše dvignjen palec, kar pa TF ne podpira
Uporabniški avatar
 zz topka
#359024
Ojoj, joj,
Zdravkec, ti moj!

A, tako je to!

Pravš, da to je le poseben font.
Zato pa res ne rabim bit blond.
Slika

Pol pa le nisem tak luzer,
če zgolj to je,
da nisem EF BE juzer.

Tu na TF je pa tako:

Če hočeš dvignjen palec imet,
moraš le en link pripet.

SLOVARČEK:
font.... pisava
luzer.... orig. ang loser
juzer....orig. ang user
EF BE .... FB
Zdravkec.... legenda :wink: :heart

:lol: :lol: :lol:
Slika
Nazadnje spremenil zz topka, dne 22 Mar 2018, 20:28, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#359042
Ojoj, Valentinzzika, lepo si mi ti skoraj vse podkrepila s slovarčkom, vendar me zanima še to, kako priti do te bjonde, ki mi tako lepo mežika :--

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA