Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

 klem.co011
#368524
Za enkrat nam gre ligašem odlično. Ivotu hvala za beleženje in lovljenje rezultatov na Stravi.
Na KZTL proge vabljeni tudi ostali tekači, sedaj ko so občinske meje odprte, da se podružimo vsaj virtualno
:laola
 TONEK
#368529
Kakšne so kaj razmere na Kališče, ligaši?
Uporabniški avatar
 matej712
#368530
Drsi, najbolj tam okol druge klopce (kombinacija ledu in napol odtajanega snega). Višje je bolje, ni ledu, ampak glede na temperature bo vsak dan mal drugače.
 TONEK
#368531
Hvala, Matej. Če mi noč ne bo vzela moč, se podam jutri zjutraj gor.
 TONEK
#368535
Danes je bil perfekten dan za obisk Kališča s pospešenim tempom. Vsaj 1°C hladneje med vzponom, pa bi bil užitek še večji. Pred in ob koči dren, jaz se za pol urce umaknem na sončno rampo, kjer zaležem kot kralj na Betajnovi. Srečam tudi vsaj deset znancev in ligašev, ki imajo čas za 'popravca' le še jutri. :D No, jaz sem s štirico kar zadovoljen in že preklapljam na Jošta.
 vinkop
#368536
res je bilo krasno vreme danes na Kališču, edino jaz pa sem imel vključen 4 pogon skoraj ves čas v zadnjih 500-700 metrih....brez palic in copati s slabim oprijemom pac ni slo drugace... :rol: za dol sem pa enkrat padel in s kolenom zadel ob drevo...kar slaba izkušnja in me kar malo boli.....
 TONEK
#368543
Sem pohitel, če bi spet zapirali občine. :mrgreen: Norma izpolnjena - pod 40'. Super dan, nalašč za teč. Zgoraj dva čaja in 'tekoče' v dolino. Ju3 pa malo višje :D
 milk
#368571
Ta teden vas vabi krvavška strmina.

Ali se še vedno teče vsak zase ali se jih zbere ob določeni uri kaj več?
 TONEK
#368572
Mile, copate na noge, Stravo v žep, pa gasa. Včeraj so bili super pogoji.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA