Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

 janezu
#368664
ali mi,ki nismo 1.liga od 1.4.2020 naslednjih 11 dni lahko tečemo :D glavni trener jj pravi počitek( sam prašam :shock: )
 TONEK
#368679
Hvala za ažurnost, Ivo. Pri meni vse po starem. Če je bilo Kališče drugi in tretji krog v razmiku treh sekund, je bil Jošt v prvem in tretjem krogu do sekunde identičen. :D
 TONEK
#368726
Ivo, dobro si vse to obdelal. Hvala ti za ves trud, ažurnost in natančnost. Na zaključni fešti pa nazdravimo.
Uporabniški avatar
 KZTL
#368744
Uradni rezultati, Mohor, 3. krog

Skupno po 14. teku

Ta teden je na sporedu zadnji tek letošnje KZTL sezone - Brdo. V kolikor bo udeležba najboljših zagotovljena so uvrstitve pri vrhu v vseh kategorijah v glavnem že jasne. Konec tedna boste vsi udeleženci tudi obveščeni o datum, kraju in načinu podelitve priznanj.
Uporabniški avatar
 KZTL
#368756
Uradni rezultati, Brdo, 3. krog

Končni rezultati lige za sezono 2020-2021

Tako, tudi 14. sezono naše lige smo pripeljali do konca. Bila je izjemna, predvsem po tem, da smo se s številnimi kilometri in vzponi, ki jih ponujajo trase KZTL, tokrat borili bolj ali manj sami s seboj. Manjkal je sicer adrenalin, ki ga ima skupinski štart, pa vseeno je bila to zanimiva sezona, čemur ste pritrdili vi dragi udeleženci.
Vsi pa že zremo proti novi, 15. sezoni, ki bo potekala tako kot včasih - brez vseh omejitev.
Podelitev pokalov in simboličnih nagrad bo v petek, 30. aprila. Dobimo se ob 18. uri pri domu na Sv. Joštu.

Vabljeni!
:laola
 janezu
#368771
danes-petek 30.5.2021 ob 18.00, pa še podelitev priznanj najboljšim po kategorijah in absolutno. pokali delo Maje Z. in Boštjana K. vse brez kontaktno na pobočju pod vrhom Jošta, se vidmo :drink :D
 TONEK
#368807
Hvala za vajin trud, fanta!
Bi bilo pa lepo, (upam, da z Goranom nista v sporu) da se tekme objavijo na portalu 'Kališče', saj je tam vsa skupna zgodovina, posebno pa začetki zimske lige.
Ker sem na Kališču tekaško 'gor zrasel', še vedno upam na kakšno ponovitev
6 ur Kališča
gor-dol-gor
novoletni tek
 janezu
#368808
mislim,da ima miško Kališča pod kontrolo Mrekar in da se bo naš(kztl) miško Ivo povezal z Marjanom in zadevo spravta na stran Kališa :D
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA