Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#370345
Lisci, Nanosu, Blegošu, se je danes priključil najvišji, Tolsti vrh. Hrib v senci Storžiča ne bi bil nič posebnega, če bi ga obiskal konec maja, tako pa smo danes premaknili datum na sredino februarja :mrgreen: Zelencem in ravnincem je blato, pomešano z dreki drobnice povzročalo nemalo težav, tudi sam sem pri sestopu nekajkrat vključil vzvratno, da ne bi odletel kak končnik :D
No, vsi smo vedeli, da tekma v takem vremenu ne bo enostavna. To dokazuje tudi rezultat, saj je poltretjo uro za 10km res preveč. Si pa z rezultati že dolgo več ne belim glave, zavedam se, da v bitki z mladci nimam kaj iskati. Spet sem bil namreč najstarejši na tekmi, potem, ko je Tonka pred štartom modro pretehtala položaj in je rajši ostala pod toplo streho Zavetišča v Gozdu. Po odličnih čevapčičih in dveh Tonijevih pirih se poslovim od prijetne družbe in že so tu priprave na nove zmage. :D
Rezultati s takratke proge.
https://sportotime.com/slv/dirka/3650/skupni_rang
#370346
Bravo, Tonek, čestitam seveda tudi vsem ostalim. :laola Vidim, da si bil na vrhu Kriške še tretji v kat., pa so te zategnitve ročne potem pripeljale do četrtega mesta. Kar pa je seveda v takih razmerah in glede na tvoje koleno še vedno super. :clap: :clap: :clap:
Še to me muči...kej Toni ima tudi brezalkoholnega Stezičarja? :shock: :toast: :-D ker tebe s pirom še nisem vidla :beer:
#370347
Hvala, Valentina.
To ti pa zaupam naslednjo nedeljo v zadnji strmini Ratitovca, ko boš spet v svoji stari službi. :D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA