Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

 A.Mags
#370611
Se opravičujemo, evo so v isti povezavi, takoj pod slikico Porezna v hladnih razmerah. Pod Downloads - v PDFih
 TONEK
#370612
Včeraj se je zgodila meni težko pričakovana tekma, saj pelje samo navzgor. Organizirana je prvič, za vertikal je trasa relativno dolga, saj je štart z južne strani, s Cerkna. Tekačem je hrib bolj poznan s severne strani, preko izredno strme stopnje, Valentininega Durnka v okviru GM4O. Z vremenom smo imeli izredno srečo, saj je bilo ozračje primerno ohlajeno po nočnem dežju. Vse tegobe napačnega datuma izvedbe tekme smo občutili pri izredno dolgem in vročem sestopu, zato mora organizator v bodoče umestit to tekmo v spomladanski ali jesenski termin.
Poleg tega kiksa mi bo ostala v spominu nošnja ustekleničene pijače v dolino, le-to bi nam lahko podelili kot nagrado ob povratku v Cerknem, ne pa da so pir tovorili gor, mi pa na hrbtih dol. Dobrodošle bi bile tudi kilometrske oznake do cilja, pa tudi sicer izredno dobra pašta bi bila lahko servirana v navadnih krožnikih, ne pa izposojenih v otroškem vrtcu.
So bili pa zelo izvirni pri medaljah in pokalih, pa od bara Pr' Albinc se nikakor nismo mogli posloviti. :D
O doseženem rezultatu ne bi govoril, saj je moja forma še daleč od optimalne.
Naslednja tekma je pa sprehod okrog Triglava.
 vinkop
#370613
Jaz ravno neki pisec kot Tonek nisem in bom bolj kratek.ni mi žal, da sem se pripeljal iz 2 uri oddaljenega Žužemberka in bil sem zelo vesel, ko je že pred osmo uro zjutraj prenehal dež :-D Še bolj sem se razveselil,da sem po treh letih spet v živo srečal Valentino, ki je spet na zadnji strmini na prav vsakega kričala in pofotkala, čeprav včeraj še nisem zasledil kake fotke iz strmine iz njenega arhiva. Tudi organizator je imel nekaj fotografov in upam, da bojo te slike tudi nekje objavljene. V bistvu kaj posebnega za grajati nimam, edino tiste makarone na vrhu bi pa lahko to malo hitreje šlo, ker utrujen čakati na mrzli burji žal ni prijetno in glede tega smo si bili večina enotni.
 Jožko
#370653
Čestitke vsem udeležencem in pohvale organizatorjem :laola

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA