Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

 spela*
#167068
V temi o polmaratonu v Gorici je lonely napisal:
-nekaj Italijanov mogoče pride v Lože 25.01, in lahko izvem kaj več.


To je pa zdaj dodatni motiv za tekmo v Ložah.
Sicer še ne vem, ali pridem. ZA med drugim govori dolžina teka in pa to, da še ne poznam zz topov in bi jih rada spoznala, imam pa eno osebno dilemo, povezano z datumom. :?
Uporabniški avatar
 tae
#167103
spela* napisal/-a: nekaj Italijanov mogoče pride v Lože 25.01,
To je pa zdaj dodatni motiv za tekmo v Ložah.


Pa ne mi rečt, da tudi ti padaš na te "makaronarje", sori italjančke :shock:
 spela*
#167106
tae napisal/-a:
spela* napisal/-a: nekaj Italijanov mogoče pride v Lože 25.01,
To je pa zdaj dodatni motiv za tekmo v Ložah.


Pa ne mi rečt, da tudi ti padaš na te "makaronarje", sori italjančke :shock:


Haha. :lol: :lol: Ne, ne, čisto napačno si razumel. Oziroma nisem bila dovolj jasna. Ne zaradi Italijanov, ker nimam prav nobenega odnosa do njih, ampak zato, če bi se dalo v Ložah pri njih prijaviti na polmaraton v Gorici.
(Sploh nisem pomislila, da bi se me dalo kako drugače razumeti, a zdaj, ko sem še enkrat prebrala za sabo, vidim, da res.) Skratka, zaradi prijave za Gorico, ker bi bil tak način prijave najbolj enostaven.

Čeprav vem, da mi zdaj tega ne bo nihče verjel. :twisted:
 spela*
#167107
Lonely je namreč tole napisal v zvezi s prijavami za Gorico.

Glede plačila je več možnosti:

-TF član (-ica) iz Nove Gorice zbere osnovne podatke prijavljenih in odda direktno na sedež -Marciatori Gorizia ter uredi plačilo (mi pa mu nakažemo na njegov račun).
-plačilo na naši banki in pošiljanje prijavnice in kopije vplačila po faxu.
-nekaj Italijanov mogoče pride v Lože 25.01, in lahko izvem kaj več.


Skratka, tae, napačen sklep. :lol: :lol: :lol:
Se pa na ta račun zdaj že nekaj minut smejim, tako da hvala, ker si poskrbel za poznovečerno zabavo. :D
Uporabniški avatar
 tae
#167130
Dejansko nisem poznal celotne vsebine lonely-jevega zapisa v drugi temi. Mislim pa, da je ob tvojem prispevku še marsikdo mislil podobno kot jaz.

Je pa še ena zgodbica tu v ozadju. Naša Mojčika vedno lovi neke Italjane in sem mislil, da sta jih na kakšnem teku lovili skupaj in je zato tudi tebe prevzelo :D .
 spela*
#167158
lonely napisal/-a:

Spet odpade-http://www.td-burja.com/


Škoda. Ker sem se že skoraj odločila, da pridem, datumu navkljub ali pa ravno zaradi tega datuma, zdaj pa ... :(
Nazadnje spremenil spela*, dne 18 Jan 2009, 20:38, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 aisha
#167159
joj, ta dež nooooooo :--(
Uporabniški avatar
 lonely
#167162
@spela*
Pridite na Obalo-bomo naredili daljši trening.

Vabljeni vsi,potem naredimo analizo.......
Uporabniški avatar
 RoKo
#167215
Termin mi ni ravno odgovarjal, težko bi hitro odtekel, pojedel joto in se pojavil na delovnem mestu. Bi zamudil večji (glavni del prireditve v režiji ZZ-topke.) Vseeno škoda, pač ni usojeno. Kdaj bi bil ta trening tek na obali?
Uporabniški avatar
 zz topka
#167224
MA , SAJ NE MORE BITI RES....!!!!!

ROKO, TISTO: " OČE NAŠ..... AMEN!" JE PREMAAALLLOOOO!!

Zdaj sem prišla z mojega hriba, vžgem komp, grem na forum in preberem slabe novice. Sploh nisem vedela za nič, da odpade. In niti sanja se vam ne, kakšno sorpreso sem vam pripravila. Še zdaj, ko sem šla na moj hrib, sem vse premlevala, kako bom to, pa ono, pa tretje....

Ja, nič, bom pa sama vse zmlela. Marmelado spravim torej nazaj na polico, pa medico kar sama sšokam... pa tisto presenečenje, za katero je še moj ZZ rekel ( ker ga drugače ne briga glih kaj preveč) , da sem se super spomnila....
No, bom pa vsaj lepo spala...
Uporabniški avatar
 RoKo
#167228
zz topka napisal/-a:MA , SAJ NE MORE BITI RES....!!!!!

ROKO, TISTO: " OČE NAŠ..... AMEN!" JE PREMAAALLLOOOO!!



Sej je blo tud umes, pa ne pišem (se mi ni dalo)
Uporabniški avatar
 MojcaZ
#167230
tae napisal/-a:Je pa še ena zgodbica tu v ozadju. Naša Mojčika vedno lovi neke Italjane in sem mislil, da sta jih na kakšnem teku lovili skupaj in je zato tudi tebe prevzelo :D .


:oops: Tae, prosim ne me spravljat v zadrego. To je samo izgovor, da lahko tečem hitreje. :lol: Kaj nisi opazil, da so precej hitri? :wink:
Pa tut čedni so (nekateri) :oops: .

LP, Mojca :wink:
Uporabniški avatar
 Cormi
#167243
spela* napisal/-a:... sem se že skoraj odločila, da pridem, datumu navkljub ali pa ravno zaradi tega datuma, zdaj pa ... :(


Mene pa zanima ta datum, kaj je z njim Špela :?: :evil:
Uporabniški avatar
 aisha
#167244
lonely, trening na obali, izvrstno, kdaj in kako, ... :wink:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA