Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

Uporabniški avatar
 Loni
#174589
:laola :laola pridem, pridem, pridem, pridem... :laola :laola

PS S podkupnino se čisto strinjam.
Uporabniški avatar
 nada
#174594
pa ne samo ti....tudi jaz pridem...verjetno :wink:
Uporabniški avatar
 Loni
#174596
nada, se splača že samo zaradi Marjance, tek tudi če izpustim.
 edo-brko
#174598
Lp!

"zz topka" - kje so tisti "lepi cajti" ko smo redno hodili na tek v Vipavo pa čeprav smo dobivali le dež,blato,burjo, mraz in sneg (poleg dobrote organizatorjev)! Sedaj pa neka "vild""vabila, nameščanje nagrad, podkupovanje z marmelado (in to figovo!!!), in podobno. Kam vse to pelje?

Že nekaj let nisem tekel na tem teku in nisem deležen teh sprememb, ko sem bom spet prikazal bo pa najbrž spet po starem (brez marmelade). Žal me tudi letos ne bo (kljub namenu), sem "umrl". Imejte se lepo.
Uporabniški avatar
 zz topka
#174617
edo-brko napisal/-a:Lp!

"zz topka" - kje so tisti "lepi cajti" ko smo redno hodili na tek v Vipavo pa čeprav smo dobivali le dež,blato,burjo, mraz in sneg (poleg dobrote organizatorjev)! Sedaj pa neka "vild""vabila, nameščanje nagrad, podkupovanje z marmelado (in to figovo!!!), in podobno. Kam vse to pelje?

Že nekaj let nisem tekel na tem teku in nisem deležen teh sprememb, ko sem bom spet prikazal bo pa najbrž spet po starem (brez marmelade). Žal me tudi letos ne bo (kljub namenu), sem "umrl". Imejte se lepo.


Ma, Edo, sej vejste, da za Dolenjce ne veljajo podkupnine... marmelada je pa po mojem že skisana, kolikor cajta jo nosim za Loni.
Taku, da drugo lejto Loni prav zaradi skisane marmelade ne pride več, alora boste na vrsti Vi.

Ma, če bi pršu, bi pa vseglih tudi za vas, ki se ne daste podkupit, kej fajn zrihtala.

Sem pa za tiste, ki ne maraste mesa( ma bo lahko tudi za tiste, ki ga maraste), zrihtala še ene prav posebne šenke. Sam je problem, k ne vem, če se boste zavedali, kakšno dobroto vam bom PODARILA.
Naj vam namignem: dobili boste BIT ŽIVLJENJA. Kaj je to?
Uporabniški avatar
 Loni
#174618
Ma pride drugo leto Loni - na đelat z ali brez marmelade :lol: Pa z motikco, da mi jo bo edo-brko lahko podpisal kot glavni predajalec.
Uporabniški avatar
 matija-z5
#174718
ja neč če pa že usi pridete pa pridem še jast (=
pa še kakega člana familje bom poprovu sabo vzlečt sam kej ko mi bol slabo kaže
Uporabniški avatar
 polonch
#174723
jst tut pridem...da se mi ne bo treba učit, k se mi ne da :D :D
Uporabniški avatar
 RoKo
#174733
En deci belga se bo najdlo? :oops:
Nazadnje spremenil RoKo, dne 27 Mar 2009, 10:05, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 zz topka
#174738
En deci?
Zdej sem pršla s sestanka, kjer smo pridno sestavljali praktične nagrade...
Bem, če je še en deci ostal, ga prinesem s sabo v soboto...
Ho, ho , ho,...

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA