Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#250957
pinkfloyd napisal/-a:Evo smo že prispeli s familijo na Dunaj!

Vreme je lepo in še lepše bo le malo mrzlo je (danes 9 st). Zdaj pa dva dni iskanja tortic in raznih hundertwasserjev potem pa v nedeljo nagrada za vse pretečene kilometre.

Si navijamo in srečno vsem


Pozdrave na Dunaj! :D

Bomo vidl kako bo z vremenom v nedeljo...
Pa dobr tek vsem!! :laola
#250973
muc napisal/-a:"Dunajci" uživajte maximalno in veliko športne sreče želim vsem v nedeljo :clap: ,
pa dober tek!!! :wink:

p.s.
sej sacherca se ne pokvari med vožnjo proti domu z bus-om a?! :--


Sacherco boš ti dobil že jutri, če boš priden, ker eni jo bodo pojedli vso že gori med plesanjem valčka v dveh krogih.

Nasmejala sem se do onemoglosti, tele najine včerajšnje in današnje priprave so bile za dol past; sladoled, pekarija torte, piščeta, solate, da se ven nisi videl, vmes sva doktorirali iz filanja muzke na ipode, no, upam, da je tisti, ki je šel via Dunaj, nafilan vsaj toliko, da bo zdržal, sicer bo pa dečva malo hitreje stopila, pa bo... Pripravljena je čisto v redu. SMSe z vmesnimi cajti imam naročene še za koga drugega...
Torej... upam, da ne dobim žuljev od držanja pesti.
#250981
nana napisal/-a:
5rca napisal/-a:držim pesti v nedeljo za vse ... še posebej pa za bodoči maratonki: Mojculjo in Cormi :clap:

In Marjano... 5rca, kdaj bomo pa zate držli pesti? :D


in Marjano, ja :clap: (nisem vedela zanjo)

maahhh ... mene 42 sploh ne mika :? jih 21 komaj skupaj spravim, tako da lahko držiš pesti zame v Radencih :roll:
#250984
5rca napisal/-a:
nana napisal/-a:
5rca napisal/-a:držim pesti v nedeljo za vse ... še posebej pa za bodoči maratonki: Mojculjo in Cormi :clap:

In Marjano... 5rca, kdaj bomo pa zate držli pesti? :D


in Marjano, ja :clap: (nisem vedela zanjo)

maahhh ... mene 42 sploh ne mika :? jih 21 komaj skupaj spravim, tako da lahko držiš pesti zame v Radencih :roll:


Res je, tudi 21km ni mačji kašelj... :clap:

Jest bom pa lahko v nedeljo osebno navijal za naše punce in zraven tekel... :--

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA