Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#250595
Rollback napisal/-a:
5r002 napisal/-a:
ROSI64 napisal/-a:Ne še, verjamem pa da bodo vitezi obvestili, saj v njihovo organizacijo ne dvomim.


Tudi jaz ne dvomim... me bolj skrbi moja organizacija, zato sprašujem! :lol:


Upam, da sta oba dobila mejl. Če slučajno ne, prosim javita.

:D


Ti, jaz nisem dobila nobenih obvestil - a si me že skenslal :--(
#250628
a nje ni napisal/-a:zdravo!
malo izven konteksta, pa vseeno ... ne vem na koga naj se obrnem zato upam, da mi bo kdo od vas lahko odgovoril :)
preko urbanih tekačev sem se prijavila na dunajski maraton in že nekaj časa neuspešno iščem potrdilo, s katerim bom prevzela štartno številko :? mi lahko kdo pove, kje najdem to reč? ali mi bodo poslali na mejl, jo najdem na njihovi spletni strani ... kje?
hvala za kakršenkoli napotek! pa dober tek :wink:

Tudi midva sva se prijavil preko Urbana - in jaz sem dobil potrdilo po mailu že precej nazaj, Lili pa pred kratkim...

Drugače pa lahko prijavo preveriš na uradni strani maratona... :--
#250740
Program našega izleta, če slučajno niste dobil mejla:

Priponka dunaj_program.pdf ni več na voljo


Ker sem dobil vprašanja tudi s strani nekaj poškodovanih tekačev še tole: za za tiste, ki ste prijavljeni na maraton, pa bi zaradi česarkoli morali odnehati na polovički, je možno tek zaključiti in vas v rezultatih vodijo, kot da ste šli na 21. Dobite tudi medaljo. Še uraden odgovor:

If one wants to run the half marathon „only“ please tell him to finish at the half distance. He will receive a half marathon medal and will be included in the half marathon results.
Priponke
(70.81 KiB) Prenešeno 134 krat
#250746
Rollback napisal/-a:...za za tiste, ki ste prijavljeni na maraton, pa bi zaradi česarkoli morali odnehati na polovički, je možno tek zaključiti in vas v rezultatih vodijo, kot da ste šli na 21. Dobite tudi medaljo.[/i]


:lol: :lol: to velja samo ob morebitni poškodbi, slabem počutju,...ne velja pa v primeru, ko psiha ne vzdrži. :lol: :lol: :lol: takrat je potrebno iti naprej. :wink:
#250788
ROSI64 napisal/-a:
Rollback napisal/-a:...za za tiste, ki ste prijavljeni na maraton, pa bi zaradi česarkoli morali odnehati na polovički, je možno tek zaključiti in vas v rezultatih vodijo, kot da ste šli na 21. Dobite tudi medaljo.[/i]


:lol: :lol: to velja samo ob morebitni poškodbi, slabem počutju,...ne velja pa v primeru, ko psiha ne vzdrži. :lol: :lol: :lol: takrat je potrebno iti naprej. :wink:


Povej to še Gebreju, kaj pa je 21ka za njega :D
http://www.vienna-marathon.com/?url=new ... etail=1165
#250834
5r002 napisal/-a:
Rollback napisal/-a:Upam, da sta oba dobila mejl. Če slučajno ne, prosim javita.
:D

Ofkors da sva! Vse štima.
:)

Lp

P.S.: Mare, upam da si ti dobu vsa nakazila!:)


Pero, če jih ne bi, bi ti že pojamral :lol:

Še glede voucherjev: pravkar dobil odgovor iz Dunaja, da voucherjev NE bodo pošiljali in da je dovolj osebna izkaznica/passport za dvig štartnih številk. Nekje se prebral, da je nekdo dobil voucher? Ali je bilo to samo potrdilo prijave VCM Insider Service - Your Login Data ?
#250847
avion napisal/-a:Pozdravljeni,
Žal sem tole šee sedaj videl. Moram pa priznat, da me tole kar mika.
Ali je že kdo bil na tem? Se da tečt, tudi če nisi prijavljen?
lp,


Živjo,
eno odpoved smo imeli prav pred kratkim, če te zanima, sporoči. Če nisi prijavljen, te ne bodo spustili v bokse brez številke.
#250853
avion napisal/-a:Sva dva....pa tudi naju zanima samo tek...bi verjetno startala šele v nedeljo zelo zgodaj zjutraj.
Kaj pa start izven boxov?


tkole, dve štartnini (brez izleta) bi se dalo zrihtat, če te zanima in javiš hitro, lahko spremenimo tudi podatke na vajine. Piši na vitezi@vitezi.net pa se vse zmenimo.

Teka brez številke pa morda ne bi ravno priporočal. Ne samo, da ni pošteno do ostalih, še kak sodnik te lahko lovi.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA